вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 16:08

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 14 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 28-травня-2020 11:58 
Учень

Вік: 42
Повідомлення: 32
Звідки: Кривой Рог
Всем доброго времени суток уважаемые пандоводы.Нужен такой совет:были плавающие обороты двигателя,рхх заменил,но появилось другое.При трогании с места машину какбы дергает,это может быть датчик обсолютного давления,или это что-то другое.Может у кого было подобное делитесь советами.Спасибо.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-травня-2020 13:18 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
А якщо трошки підгазовувати більше ніж звичайно то трогаєтья з місця нормально?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-травня-2020 20:24 
Учень

Вік: 42
Повідомлення: 32
Звідки: Кривой Рог
Если перегазовать то да трогается нормально.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-травня-2020 12:01 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В мене щось побібне коли їздиш на газу. Тобто треба десь 1500 обертів і тоді стартуєш нормально без ривків, якщо ж просто щеплення відпускати то трогнеться але двигуном трясе, на бензині такого не було. Але я вже на газу катаюсь більше 40 тисяч. Раніше думав що це проблема диска щеплення. Хотя з іншої сторони якщо машина довго стоїть і на ній не їздити, і потім за тиждень сісти наприклад то цьої проблеми немає, може бути повязано з МАП сенсором? Бо я щось за нього ніколи не думав.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-травня-2020 16:22 
Учень

Вік: 42
Повідомлення: 32
Звідки: Кривой Рог
В мене щось побібне коли їздиш на газу. Тобто треба десь 1500 обертів і тоді стартуєш нормально без ривків, якщо ж просто щеплення відпускати то трогнеться але двигуном трясе, на бензині такого не було. Але я вже на газу катаюсь більше 40 тисяч. Раніше думав що це проблема диска щеплення. Хотя з іншої сторони якщо машина довго стоїть і на ній не їздити, і потім за тиждень сісти наприклад то цьої проблеми немає, може бути повязано з МАП сенсором? Бо я щось за нього ніколи не думав.

Спасибо за совет,в следующем месяце хочу к газовщикам поехать на т.о.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-червня-2020 09:53 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 3412
Звідки: Київ
Всем доброго времени суток уважаемые пандоводы.Нужен такой совет:были плавающие обороты двигателя,рхх заменил,но появилось другое.При трогании с места машину какбы дергает,это может быть датчик обсолютного давления,или это что-то другое.Может у кого было подобное делитесь советами.Спасибо.

Якщо плавають оберти тільки на газу і встановлені форси валтек, то до газовщиків, хай відкалібрують форси.

_________________
Мій бортовик


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 01-червня-2020 10:26 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
З того що я зрозумів там ще потрібно вистроїти момент трогання з місця на газу, а це також не сама проста задача навіть якщо виглядає що карта повністю зійшлась. В мене подібна проблема що машинку подьоргує при троганні з місця на газу, хоча й останнім часом вже значно краще коли вистроїв карту. І суть у тому що якщо на газу забагата або ж забідна суміш, ЕБУ буде корегувати суміш так що й на бензині вона буде дьоргатись поки не скинеш клему акумулятора, або ж на бензині певний період часу не відїздиш щоб корекції прийшли в норму.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 04-червня-2020 20:46 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 3412
Звідки: Київ
З того що я зрозумів там ще потрібно вистроїти момент трогання з місця на газу, а це також не сама проста задача навіть якщо виглядає що карта повністю зійшлась. В мене подібна проблема що машинку подьоргує при троганні з місця на газу, хоча й останнім часом вже значно краще коли вистроїв карту. І суть у тому що якщо на газу забагата або ж забідна суміш, ЕБУ буде корегувати суміш так що й на бензині вона буде дьоргатись поки не скинеш клему акумулятора, або ж на бензині певний період часу не відїздиш щоб корекції прийшли в норму.

Карта картою, а ще бажано корекцію по температурі налаштувати, особливо якщо це Стаг Гофаст. В мене він взагалі не корегує по температурі і оновлював, і скидав до заводських, тільки мануальні налаштування.

_________________
Мій бортовик


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 06-червня-2020 15:36 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Регулювання по температурі більш потрібне для холодного запуску і їзди на холодну. А коли вже все прогріто, то корекції мало вирішувати будуть я думаю.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-червня-2020 22:07 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 3412
Звідки: Київ
Регулювання по температурі більш потрібне для холодного запуску і їзди на холодну. А коли вже все прогріто, то корекції мало вирішувати будуть я думаю.

Корекція або автоматична, або ручна. У випадку ручної, її потрібно налаштовувати у всьому діапазоні робочої температури.

_________________
Мій бортовик


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 08-червня-2020 02:17 
Учень

Вік: 42
Повідомлення: 32
Звідки: Кривой Рог
Так в том то и дело что машинку дергает на бензине,на газу не завожусь.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 10-червня-2020 10:58 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Якщо дьоргає на бензині, може бути забіднена або ж забагата суміш, в наслідок того що газ був неправильно настроєний. Якщо скинути клему на пів годинки, потім поставити її і їхати тільки бензині то мало б пройти.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 11-червня-2020 11:32 
Учень

Вік: 42
Повідомлення: 32
Звідки: Кривой Рог
Спасибо,попробую.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 11-червня-2020 22:50 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ще в теорії може бути дросельна заслонка, та якісь підсоси повітря... Самі датчики рідко з ладу виходять. Наприклад у мому випадку знайшов що на корпусі повітряного фільтра є дирка, буду їхати її запаювати, далі подивимось чи стануть кращими корекції. Також біля дросельної заслонки димок тоже пішов, бо перевіряв димогенератором машинку сьогодні.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 14 повідомлень ] 


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія