вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 16:16

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 63 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 29-квітня-2016 15:32 
Учень

Вік: 58
Повідомлення: 37
Звідки: Кировоград
Аma если причина разборки помпы была только из-за фланца, я его Вам подарю. Сбросьте координаты для пересылки.
Спасибо, VitalikV! Координаты для пересылки я сбросил в личном сообщении.
Фото моего фланца прикладываю:
Зображення


Востаннє редагувалось ama в 30-квітня-2016 15:14, всього редагувалось 4 разів.

Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-червня-2017 10:27 
Трохи за кермом

Вік: 41
Повідомлення: 88
Звідки: Харьков
Было слабое давление и температура завышена, решил менять помпу. Снял, разобрал и меня картина крыльчаток на снятой помпе улыбнула. Где вы крыльчатки?


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-жовтня-2017 18:26 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 1534
Звідки: Луганская обл. г. Алчевскк
походу у меня беда с помпой. Сейчас смотрю лужа зеленая на пассажирской стороне возле колеса. Как теперь чего хз. Буду голову ломать. Походу не проблема в термостате а проблема в помпе.

Добавлено спустя 3 часа 20 минут 27 секунд:
и так приехал домой только что полез под машину и что я вижу. на помпе внизу есть маленькое отверстие оттуда по чуть чуть кап кап кап и бежит ож. вопрос че делать то новую помпу??? радиатор холодный патрубок нижний тоже в итоге значит мало качает давление слабое что термостат не открывается или и капец термостату. незнаю за что братся с чего начинать?????????????????

_________________
Зображення

Зображення
Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 20-жовтня-2017 09:34 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 538
Звідки: Житомир
незнаю за что братся с чего начинать?????????????????


если с помпы течет, то ее надо заменить.
если уже лезть в систему охлаждения, то заодно поменять термостат и антифриз на свежий.
хорошие помпы - AIRTEX, GMB
термостат - VERNET
антифриз - Cartechnik, изготавливается на одном заводе с Hepu

_________________
Расходники и автозапчасти, масла и автохимия:
- http://4bibiki.com.ua/
- https://forum.geely-club.com.ua/viewtop ... 04&t=15578
(098) 610-60-33 (viber), (063) 061-99-61, (050) 571-98-87 пн.- пт.: с 09,30 до 17,30


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-жовтня-2017 12:08 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 1534
Звідки: Луганская обл. г. Алчевскк
ну конешно все это хорошо но есть большое. НО. 1 мое местоположение 2 то что смогу найти на рынке то и буду тулить и заливать. Не лексус же.

_________________
Зображення

Зображення
Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 26-жовтня-2017 14:00 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 1534
Звідки: Луганская обл. г. Алчевскк
кстати есть наверно смысл замены ремней и ролика грм при замене помпы. ?? Как кто думает по этому поводу пробега 58тыщ уже

_________________
Зображення

Зображення
Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 26-жовтня-2017 21:17 
Водій-випробувач

Вік: 66
Повідомлення: 282
Звідки: Харьков
KILLERS написав:
58тыщ уже

В сервисной книжке написано: замена ремней ГУР, генератора и кондиционера на ТО-4.
Ролик ГРМ меняют при замене ремня, в сервиске на 60тыс., а в наклейке под капотом 120.
Так что решай сам, по состоянию.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 10-листопада-2017 22:42 

Повідомлення: 2
Звідки: Запорожье
Для тех кто решиться на (ПОДВИГ) самостоятельную замену помпы. Мануал описан на просторах инета в достаточном количестве. Я о необходимых мелочах. Менял во дворе без ямы с домкратом и матами. Вроде всё хорошо + ремень ГРМ + ролик. Пробег 100 т.. Проблемным местом при сборке для меня оказалась связка помпа + патрубок + труба с фланцем к блоку. Все это в сборе, на место не воткнуть, надо по частям. Делал так.1. Помпа, не забываем уплотнительное кольцо к блоку и герметик 2. трубка с одетым патрубком и хомутами!!!, а вот здесь та мелочь о которой говорил выше. Разжать/поправить родные(самозажимные) хомуты большая проблема. Вот мое решение см фото. Прилада копеечная. Может и не стоила такого количества букв. В надежде, может кому сгодится. Всем удачи в пути!


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-липня-2018 07:01 
Катаюсь без інструктора
Аватар користувача

Вік: 46
Повідомлення: 173
Звідки: нетешин
Доброго дня! Ось і прийшла пора заміни моєї ще рідньої помпи,вже давненько капає. Пробіг авта 91000км.Вирішив робити сам,бо не зрозуміло за що деруть 500-600грн. за роботу. Отже на все-про все пішло 4 години.Це з тим розумінням що я ніколи таким не займався. Якщо припікало би,думаю за 2 години реально. Все як писалось раніше,знімаємо все що заважає доступу до помпи.домкратом піднімаємо двигун(якраз хватає для зняття помпи). Тримається насос на трьох болтах під ключ 13. Ремінь ГРМ не знімав,насос нормально виходить. Самий геморойний нижній болт кріплення насоса.При зборці рекомендую шківа насоса не ставити поки не затяните нижнього болта. На патрубку пасатіжами сжимав дальнього хомута і підводив до ближнього,потім спокійно все знялось. Таким же макаром назад.Саме головне не сказав,а чи треба було мені міняти,бо при огляді було видно що капало біля третього болта який за ГРМ,тоїсть з під кільця.сам насос при прокруткі в руках не шумний,крильчатка набагато краща ніж в нової. Мабуть положу його на всяк випадок))))


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 04-квітня-2020 14:17 
Трохи за кермом
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 126
Звідки: Кременчуг
Помпы родной хватило на 150 тыс, не капала вообще - на холодную как заводиш свистела. Когда снял ремень заметил что туго крутится. Поменял на "rider" уже 30 тыс и всё норм.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-жовтня-2021 10:08 
Відмінний драйвер

Вік: 49
Повідомлення: 223
Звідки: Пологи
Подскажите потекло из под патрубка помпы ,помпу снимать? Кто менял помогите!


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 28-жовтня-2021 10:46 
Катаюсь без інструктора

Вік: 58
Повідомлення: 170
Звідки: Киев
Меняли этот патрубок. Снимали патрубок с блока двигателя, помпу не трогали.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 29-червня-2023 19:08 
Учень
Аватар користувача

Повідомлення: 40
Звідки: Киев
Было слабое давление и температура завышена, решил менять помпу. Снял, разобрал и меня картина крыльчаток на снятой помпе улыбнула. Где вы крыльчатки?

А що з ними сталось? Якщо нема крильчаток вони ж десь кудись ділись... я такого ще не бачив..


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 63 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія