вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 11:23

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 257 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 31-серпня-2015 18:25 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
Давайте к теме вернемся!
Я слушал, что очень важно правильно выбрать место для газового редуктора - так ли это?

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 31-серпня-2015 18:30 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 317
Звідки: Днепропетровск
Забанений: Безстроково
Сегодня товарищ поделился инфой по опыту эксплуатации ГБО. У него Ланос с ГБО 2-го поколения. Проехал на нем 50 тыс км, сносились форсунки. Форсунки ставили ОМВЛ. Сейчас ему ставят новые, цена с заменой порядка 1 тыс грн. Хотя они ремонтопригодные, но он решил не заморачиваться.
У меня Вальтек, но я ожидаю от них примерно того же самого и меня это устраивает.

Добавлено спустя 2 минуты 41 секунду:
важно правильно выбрать место для газового редуктора - так ли это?

У меня стоит между АКБ и левой фарой. Думаю, место установки обусловлено исключительно удобством подключения к магистрали охлаждающей жидкости. :-)

_________________
Зображення


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 31-серпня-2015 18:48 
Голова
Аватар користувача

Вік: 38
Повідомлення: 9653
Звідки: Полтава
Почему же не варто???

Выше все написано. Повторять каждую страницу не целесообразно.

_________________
БЖ Doc20 и блондинки СК-2 Impress ЗНГ
Я обычный автоюзер! Всё что Я говорю - это только моё мнение (мой личный опыт)! Хотите правильный и полноценный ответ - заплатите за него на СТО!:
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 31-серпня-2015 19:00 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 672
Звідки: Киев
Також питання щодо відео Євгена Травнікова з ютуба абсолютно відповідей ніяких не було.

Я такого питання не бачив,але...Я не знаю,что там Травников,но на работе у знакомого человек взял авео при 60000 пробега,сразу поставил газ,сейчас у него уже под 600000-в двигатель он за это время не лазил вообще.Теперь, теоритически,с твоим пробегом через сколько сдохнет двигатель?Совершенно верно-через 50 лет.Еще самому надо постараться прожить столько.


Скоріш за все що куплю авто з дизельним двигуном - тут ти правий.

Дизель нынче тоже не дешевое удовольствие,по этому мой следующий автомобиль будет-электромобиль.

_________________
Зображення

Мой БЖ:
viewtopic.php?f=8&t=10702&start=0&hilit=Золотая+ск+2+комфорт


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 31-серпня-2015 20:50 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 317
Звідки: Днепропетровск
Забанений: Безстроково
Дизель нынче тоже не дешевое удовольствие

Особенно турбированный :-)
будет-электромобиль

Мне кажется, прорыв в этом вопросы должны сделать именно китайцы. Вот когда они будут выпускать дешевые электромобили по цене бензиновых, я тоже себе возьму. Надеюсь, это время не за горами. :ay:

_________________
Зображення


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 01-вересня-2015 01:14 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Доречі щодо електромобілів - цілком погоджуюсь я б також взяв якби запас пробігу був би 150-200 км та ціна така ж як на машинки джілі. А не за 25 та вище тис дол.
Щодо дизелів - не знаю не юзав.
Щодо авео що взяли на 60 тис пробігу й мотор відбігав 600 тис й по зараз бігає - дуже радий за таку людину але я в такі цифри не вірю поки не побачу своїми очима.
Знову ж таки наше авто не авео. Там інший двигун - екотек якщо не помиляюсь.
Я кажу тільки факти які точно знаю - а це серед емграндів з гбо що бувають на СТО з прогорівшими клапанами й іншими проблемами в двигуні на нашому сервісі в м. Івано-Франківськ. А саме в даний момент стоїть на сервісі вже 2 місяці емгранд з пробігом 75 тис Який їздив на газу - зараз чекають на запчастини для двигуна. З двигунами емграндів що їздять на бензині й приїзджають з пробігами за 200 тис й більше - проблем взагалі немає. Також на сервісі немає інструменту для регулювання клапанів - АІС довго постачає як завжди. Також наскільки мені відомо не на всіх АІС станціях є ці шайби чи як там це називається - спілкувався з мотористом - оскілки знаю його особисто. Емгранд той бачив на свої очі. Коли я побачу своїми очима емгранд або ж мк або ж ск яка наїздила 200 тис саме на газу. Є тут хтось такий? Був би радий знайомству. З тих людей з ким спілкувався на даному форумі - є люди які проїздили на бензині 300 тис й поставили недавно газ. Або ж до 100 тис доходить пробіг з ГБО. Для моєї їзди ніби й 100 тис пробігу це дуже багато - років 10 мабуть. Але різні ситуації бувають. Можливо років за 5 продам авто. Можливо навпаки буду їздити років 15 - я не знаю. Також - кажуть що газом не пахне - в салоні авто можливо й не пахне а ось підкапотом запах газу є. А також біля авто стоїш легенький запах газу є. Воно ніби не критично. Але наскільки я розумію в любому випадку запах буде? Дивився на різних машинах. Що на лексусі, що джілі що інші - запах був й різні установщики. Чи то щось патрубки недокручені що є запах газу?

Добавлено спустя 4 минуты 34 секунды:
Щодо реєстрації хз - в салоні сказали що можна вписати ГБО без встановлення - так й зробив. На той час.
Щодо закриття теми - нічого немаю проти - тільки ось не бачу де її закрити.

Добавлено спустя 2 минуты 32 секунды:
По закриттю даної теми написав адмінам надіюсь тему скоро закриють.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-вересня-2015 01:42 
Голова
Аватар користувача

Вік: 38
Повідомлення: 9653
Звідки: Полтава
є запах газу?

это реально уже напрягает! Давайте еще идиотские идеи постить!?
Бензиновая система на много "пахучее"! ГБО в норме не ощутимо! (не считаем идиота заправщика, который литр газа умудряется выпустить при подключении/отключении пистолета.

_________________
БЖ Doc20 и блондинки СК-2 Impress ЗНГ
Я обычный автоюзер! Всё что Я говорю - это только моё мнение (мой личный опыт)! Хотите правильный и полноценный ответ - заплатите за него на СТО!:
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 257 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 7, 8, 9, 10, 11


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія