вверх

Текущее время: 21-сен-2020 11:16

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Автор Сообщение
Сообщение Добавлено: 28-май-2020 10:58 
Ученик

Всем доброго времени суток уважаемые пандоводы.Нужен такой совет:были плавающие обороты двигателя,рхх заменил,но появилось другое.При трогании с места машину какбы дергает,это может быть датчик обсолютного давления,или это что-то другое.Может у кого было подобное делитесь советами.Спасибо.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 28-май-2020 12:18 
Уважаемый знаток

А якщо трошки підгазовувати більше ніж звичайно то трогаєтья з місця нормально?

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 28-май-2020 19:24 
Ученик

Если перегазовать то да трогается нормально.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 29-май-2020 11:01 
Уважаемый знаток

В мене щось побібне коли їздиш на газу. Тобто треба десь 1500 обертів і тоді стартуєш нормально без ривків, якщо ж просто щеплення відпускати то трогнеться але двигуном трясе, на бензині такого не було. Але я вже на газу катаюсь більше 40 тисяч. Раніше думав що це проблема диска щеплення. Хотя з іншої сторони якщо машина довго стоїть і на ній не їздити, і потім за тиждень сісти наприклад то цьої проблеми немає, може бути повязано з МАП сенсором? Бо я щось за нього ніколи не думав.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 29-май-2020 15:22 
Ученик

В мене щось побібне коли їздиш на газу. Тобто треба десь 1500 обертів і тоді стартуєш нормально без ривків, якщо ж просто щеплення відпускати то трогнеться але двигуном трясе, на бензині такого не було. Але я вже на газу катаюсь більше 40 тисяч. Раніше думав що це проблема диска щеплення. Хотя з іншої сторони якщо машина довго стоїть і на ній не їздити, і потім за тиждень сісти наприклад то цьої проблеми немає, може бути повязано з МАП сенсором? Бо я щось за нього ніколи не думав.

Спасибо за совет,в следующем месяце хочу к газовщикам поехать на т.о.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 01-июн-2020 08:53 
Генератор идей

Всем доброго времени суток уважаемые пандоводы.Нужен такой совет:были плавающие обороты двигателя,рхх заменил,но появилось другое.При трогании с места машину какбы дергает,это может быть датчик обсолютного давления,или это что-то другое.Может у кого было подобное делитесь советами.Спасибо.

Якщо плавають оберти тільки на газу і встановлені форси валтек, то до газовщиків, хай відкалібрують форси.

Сообщение Добавлено: 01-июн-2020 09:26 
Уважаемый знаток

З того що я зрозумів там ще потрібно вистроїти момент трогання з місця на газу, а це також не сама проста задача навіть якщо виглядає що карта повністю зійшлась. В мене подібна проблема що машинку подьоргує при троганні з місця на газу, хоча й останнім часом вже значно краще коли вистроїв карту. І суть у тому що якщо на газу забагата або ж забідна суміш, ЕБУ буде корегувати суміш так що й на бензині вона буде дьоргатись поки не скинеш клему акумулятора, або ж на бензині певний період часу не відїздиш щоб корекції прийшли в норму.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 04-июн-2020 19:46 
Генератор идей

З того що я зрозумів там ще потрібно вистроїти момент трогання з місця на газу, а це також не сама проста задача навіть якщо виглядає що карта повністю зійшлась. В мене подібна проблема що машинку подьоргує при троганні з місця на газу, хоча й останнім часом вже значно краще коли вистроїв карту. І суть у тому що якщо на газу забагата або ж забідна суміш, ЕБУ буде корегувати суміш так що й на бензині вона буде дьоргатись поки не скинеш клему акумулятора, або ж на бензині певний період часу не відїздиш щоб корекції прийшли в норму.

Карта картою, а ще бажано корекцію по температурі налаштувати, особливо якщо це Стаг Гофаст. В мене він взагалі не корегує по температурі і оновлював, і скидав до заводських, тільки мануальні налаштування.

Сообщение Добавлено: 06-июн-2020 14:36 
Уважаемый знаток

Регулювання по температурі більш потрібне для холодного запуску і їзди на холодну. А коли вже все прогріто, то корекції мало вирішувати будуть я думаю.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 06-июн-2020 21:07 
Генератор идей

Регулювання по температурі більш потрібне для холодного запуску і їзди на холодну. А коли вже все прогріто, то корекції мало вирішувати будуть я думаю.

Корекція або автоматична, або ручна. У випадку ручної, її потрібно налаштовувати у всьому діапазоні робочої температури.

Сообщение Добавлено: 08-июн-2020 01:17 
Ученик

Так в том то и дело что машинку дергает на бензине,на газу не завожусь.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 10-июн-2020 09:58 
Уважаемый знаток

Якщо дьоргає на бензині, може бути забіднена або ж забагата суміш, в наслідок того що газ був неправильно настроєний. Якщо скинути клему на пів годинки, потім поставити її і їхати тільки бензині то мало б пройти.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 11-июн-2020 10:32 
Ученик

Спасибо,попробую.

Профиль Отправить email   

Сообщение Добавлено: 11-июн-2020 21:50 
Уважаемый знаток

Ще в теорії може бути дросельна заслонка, та якісь підсоси повітря... Самі датчики рідко з ладу виходять. Наприклад у мому випадку знайшов що на корпусі повітряного фільтра є дирка, буду їхати її запаювати, далі подивимось чи стануть кращими корекції. Також біля дросельної заслонки димок тоже пішов, бо перевіряв димогенератором машинку сьогодні.

Профиль Отправить email   

Часовой пояс: UTC + 2 часа