На вулицях Луцька – патріотичне таксі. ФОТО

На вулицях Луцька – патріотичне таксі. ФОТО
У Луцьку з’явилося унікальне патріотичне таксі.

На задньому бампері авто простягнувся жовто-блакитний прапор, вздовж правого та лівого крила – вишитий орнамент. По обидва боки атомобіля - міні-прапорець та герб України.

Власник білої колоритної Geely Микола Бондя, що працює у «Люкс-таксі», у коментарі ВолиньPost’у розповів, що якось побачив у місті «жигулі» зі схожою символікою, тому й вирішив зробити щось подібне на власному авто.

«Я випадково в Луцьку побачив на білій машині вишиванку. Їздить жигуль. І в нас на службі їздить Chevrolet. Мені сподобалося. Я підійшов до людини, яка це робила. Розказав, що хочу, а мені на фотографії показали, як воно виглядає», - зазначив таксист.

За словами Миколи Бонді, коштувала така забаганка йому доволі недорого – 235 гривень.

На запитання, як реагують лучани та гості міста на націоналістичні зображення на машині, каже: «Сідають люди, говорять, що добре і гарно. Задоволені. Ніхто ще не сказав: «Що ти зробив з машиною?»


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: авто, цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 4
  • Статус коментування: постмодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дуже гарне авто!
Відповісти
класно
Відповісти
Дійсно! Прикольно вийшло. Вже кілька разів бачив цю машину в центрі і на Воз'єднанні. Таксисту за ідею величезна подяка, що можна в Луцьку бачити тепер таку красу)
Відповісти
скоро в цього китайця погниє кузов і все буде ще гарніше
Відповісти