вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 16:23

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 56  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 12-листопада-2018 16:48 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
Нужно смотреть. У меня ТО 60 000 будет вот вот уже 0 +-1000 км осталась. Расскажу потом что и как)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-листопада-2018 18:11 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
О ну це буде дуже цікаво почитати й узнати що і як.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-листопада-2018 23:33 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт якщо ще хтось щось надумав брати допишіть то в документик. Також я бачу що в аіса є щеплення під наше авто та деякі ще деталі яких раніше не було - можливо є зміст взяти в АІС щось з того що вам потрібно?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-листопада-2018 14:13 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Щось стучить зліва з переду але тільки при троганні з місця. Буду їхати на сервіс щоб там глянули в чому справа. Можливо стойка стаба чи там шарова ще незнаю.... далі їдеш й питань ніяких немає. В когось таке було? Що це може бути? По звуку хрустить приблизно як стаєш ногою на хрустящий сніг в мороз таке похрустування але тільки миттєво 1-2 раза й далі не повтороюється навіть коли далі їдеш чи на 1 чи на 2 передачах.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-листопада-2018 18:14 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
У меня такой звук был, когда после замены сайлента переднего рычага он выпал и пришлось возвращаться прихватывать точечно сваркой... но странно что потом не хрустит


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-листопада-2018 21:16 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
У меня был одиночный хруст - залипал суппорт, и колодка была прижата к торможному диску. При трогании с места был слышен четкий металлический хруст.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 19-листопада-2018 18:08 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Хмм, нє ну сьогодні була містика. Поїхав на СТО, їду з майстром звуку такого немає. Сказали катати поки не буде явного звуку....


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-листопада-2018 18:36 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
А если попробовать трогаться с нажатым тормозом или ручником?

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 19-листопада-2018 18:38 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
Morpheus
То же самое было. Суппорт залипал как-то рандомно, раз в пару месяцев, и после первого трогания отлипал. И так 2 года и неделю, до полной его смерти.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 21-листопада-2018 13:15 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Та ні то відчутно що не супорт й тп, то щось інше, але цей звук поки дуже рідко відтворюється.
Хотів би всіх попитати, а на холодну у машині у вас відчутно сильно роботу каталізатора? але так шо якщо стоїш на місці що запах в салон йде трошки, це вот суто коли завівся. Перших пару секунд. Якщо зразу рух починати то цього не чутно, я ось й думаю може щось десь пропускає на випуску?.

Добавлено спустя 23 часа 23 минуты 11 секунд:
Здається розібрався з чим проблема. То коли витискаєш різко щеплення то йде такий звук, як я описував, ніби нічого критичного як я собі розумію. По ходовій все ок.
Тому можна підвести підсумки.
Майже за 4 роки катання на машинці було зроблено наступне:

Ходова:
Заміна задньої правої ступіци на пробізі+- 40 тис км.
Заміна двох сайлент блоків задніх у ричагах, тих що більші. +- 40 тис км.

Заміна КПП з машини донора. Встановлення нового комплекту щеплення. +- 40 тис км

Планові ТО, заміна антифрізу, тормозної рідини, рідини гідропідсилювача руля, заміна масел.

Заміна лампочок ближнього світла на Osram CoolBlue Intense H1 - хоча найт брейкери думаю що сильніше мали б світити, але суть у тому що в нас важко лампи міняються тому мене відговорили від найтбрейкерів свого часу казали що вони швидко згорають.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-листопада-2018 12:41 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
У меня никакого запаха на холодную. Вообще. Правда газ после калибровки при минусовой температуре слишком рано включаться начал - глохну каждый первый раз утром. А если подождать пока прогреется и вручную включить, то переход вообще никак не заметен.

Заслонку мне так на АИС Святошино и не смогли посмотреть - нет человека, который мог бы снять панель. Зато нашел занятный способ сделать тепло в машине. Когда завожу машину, то включаю обдув стекла (при выключеном кондиционере) - ставлю температуру ниже средины и ставлю медленный обдув. Затем, когда машина прогреется, выставляю обдув на центр и ноги, и выкручиваю тепло на максимум - становится тепло.

Что забавно - при обдуве лобового стекла (когда кнопкой включаешь), пока при средней температуре дует из левого водительского воздуховода, а при выставлении максимальной температуры - из водуховода не дует,а дует только на стекло.

В общем думаю,помимо регулировки заслонки, и термостат на всякий случай сменить. Вопрос копеешный, но проблемы в дальнейшем может предотвратить. А сделать это могут только на Гродненской (АИС Днепровский) и не раньше 11 Декабря (3 недели очередь!!!) , хотя я попытаюсь еще поговорить с Центром кузовного ремонта - авось они тоже смогут и смогут раньше.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-листопада-2018 13:01 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Хмм, я щось думав шо тільки як заводиш машину у всіх має бути трошки запах канфетки такої що каталізатор видає. Тоді значить треба щоб краще затяжку зробили там де випускний колектор хотя на аісі колись дивились й казали що не бачатть проблем. Ну воно й може бути що ще з вихлопної труби заносить трошки як задом здаєш.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-листопада-2018 16:04 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
ну с выхлопной нормально так затягивает если у стены стать (стена сзади) или ветер сзади.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-листопада-2018 16:12 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
ну можливо тоді так, бо коли завожу машинку на холодну не біля стін і так далі і без вітру то запахів у салоні ніяких немає.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-грудня-2018 23:44 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ось зняв невеличке відео з стуком який мене мучить здається що знайшов що це проблема у диску щеплення. Скоріш за все він просто низької якості. Запрошую всіх до перегляду
https://onedrive.live.com/embed?cid=754 ... r7CUnS1Hks

Добавлено спустя 15 часов 57 минут 57 секунд:
Так як вирішив перейти на поліуритан - продаю
сайлентблок ричага той що більший від нашого авто він резиновий, та сайлент блок той що менший в ричагу.
По ціні - пропонуйте щось. Вони абсолютно нові й на машину нашу не ставив їх.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-грудня-2018 10:07 
Трохи за кермом

Повідомлення: 100
Звідки: Маріуполь
Morpheus
А сервіс-мануала в китайця немає? На деяких сайтах по джилі є непогані схеми, де вказані всі потрібні деталі вузла разом з каталожними номерами. Наприклад, тут - http://chinacars.in.ua/parts/geely/gc5/ ... 1016051845
Якщо б десь знайти цю книгу, було б класно)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-грудня-2018 11:49 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Нє є тільки загальний каталог джілі, а так шось більше не бачив сервіс мануалів по нашій машині. Я бачив на емгранди ск-мк і тп, під нашу машину ні.

Добавлено спустя 3 часа 20 минут 32 секунды:
Здав машинку на заміну переднього сайлент блоку правого ричага (той що маленький). Купив поліуритан. Подивимось як після цього буде ходова.

Добавлено спустя 2 минуты 26 секунд:
Також мають глянути до втулок стабілізатора бо також поліуритан купив під заміну. Та й далі буду дивитись як машинка буде катати.

Добавлено спустя 2 часа 43 минуты 37 секунд:
Приїхав з СТО, виглядає що проблема була не з щепленням, а все ж таки з тим сайлент блоком маленьким. Стуку поки немає при витисненні щеплення. Покатаюсь більше й відпишусь.

Добавлено спустя 19 часов 34 минуты 49 секунд:
Ось так виглядає наш сайлентблок у ричагу малий (передній) поліуритановий, який мені на машинку поставили, тепер жодних шумів немає.
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 10-грудня-2018 14:52 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Пробіг 46 тис км, замінив масло в коробці передач якраз після 3 тис км по її заміні. Злилось щось непонятно зеленого кольору й смердюче. Зразу після заміни масла передачі стали значно мягше забиватись.
Масло залив Zic 75w90 повну синтетику. В коробку йде рівно 2 літра. Якщо аіс каже що більше не вірте їм й вимагайте гроші назад. Особисто сам був присутній при заміні масла коли доливали 2 літру то по рівню вже починало текти масло. Тобто більше ніж 2 літри в коробку нашу неможливо залити.

Також дивився на днище машинки, антикор той що аіс зробив впрнципі ще добре тримається. Єдине що побачив там де задній бампер вони вроді не заантикорили, але можливо й не треба, то маю на увазі саме там аж під заднім бампером.
Пороги поки також у хорошому стані.

В суботу помітив що почав просідати сильно тиск у газовому редукторі, варіанти - два. Або ж ослабла пружина в ньому, або ж просто фільтра забились. Поїхав до газовиків кажуть шо скоріш за все фільтра або ж клапан підклинює. Таке вже було й раніше при поганому газі.

Катався в Польщу на вихідних. Газу по їхніх дорогах стає на більше. Причому що навіть газу Укрнафти стало на більший пробіг. В середньому розхід по трасі вийшов 8.6 літра на 100 км.
Кордони пусті як і пишуть в новинах. Також коли їхав по сильних ямах, відчув що поліуритан трошки інакше працює ніж резина. Він більш твердіший і машина стає більш зібранішою з ним. Але це більше добре для хороших доріг, для наших же машина більше стукає.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 10-грудня-2018 15:53 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
більше ніж 2 літри в коробку нашу неможливо залити

Сверху откручиваешь сапун и спокойно заливаешь еще +0,5л :mad2:

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Рейтинг повідомлення: -1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 10-грудня-2018 19:08 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Хмм, я щось навіть сапуна не бачив у коробці. Коробка s160GII. Але думаю що в такому випадку можливо й реально. Але я бачив як аіс заливав просто шпріцом у отвір для заливки. і вийшло якось їм 2.7 літра вони навіть не міряли скільки пішло а просто сказали шо залили багато і так як у книжці в них пише. Тобто вони навіть не міряли скільки лили й лили з бочки великої.
Ну казали шо лили шелл спіракс.
А краще щоб у коробці було побільше масла?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-грудня-2018 23:51 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
мне по заказ-наряду ровно 2 литра записали на замену масла в коробке. как раз сегодня оставил машину.
а по марке - завтра когда заберу машину сфоткаю заказ наряд.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-грудня-2018 12:49 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Пробіг 46500 - замінив масло в моторі, перед тим зробив довгострокову промивку масляної системи використовуючи промивку від лікві молі подивлюсь як буде катати моторчик.
Масло залив Лікві Молі 5в30 HC optimal synth.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-грудня-2018 19:27 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
а мне таки 2,5 л в коробку залили...(((


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-грудня-2018 13:03 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Вроді б після заливки лікві молі робота гідрокомпенсаторів стала тихіша. Та й взагалі легше мотор стартує.

Приїхав з китаю лівий супорт на нашу машинку, разом з ним приїхали передні тормозні колодки.
Замовлення ще з того списку що тоді писав не робив.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-грудня-2018 14:49 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В кого який зараз розхід газу? по собі бачу що траса це від 8.6 літра до 9.3 залежить від погодних умов. Місто 10-11 літрів газу +- У всіх так?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 56  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія