вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 15:07

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 56  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 13-липня-2018 23:21 
Учень

Вік: 50
Повідомлення: 45
Звідки: Львів
Блукав по аліекспресу і натрапив на комплект

https://www.aliexpress.com/item/Geely-G ... autifyAB=0

Цікаво чи для нашої машини?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-липня-2018 07:59 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Дуже цікаво, ну корзина схожа на нашу, в нас 18 листків, а той комплект що я замовив то 12. Зараз Денис з Києва подивиться на комплект й відпишеться, якщо наш то ціна значно дешевша ніж на аліекспресі.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-липня-2018 17:40 
Водій-випробувач

Вік: 43
Повідомлення: 319
Звідки: Киев
Да, по виду - комплект наш (алиэкспресс) 18 лепестков на корзине, как и в оригинале.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 15-липня-2018 19:03 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Питав продавця з аліекспресу - каже що під нпш двигун.
Сьогодні помітив що колесо спустило, диск був погнутий та й тому спустило. Поїхав на шиномонтаж кажуть що краще тиск тримати 2.0. Так і зробив на всі колеса.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-липня-2018 09:02 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, ось такий магазинчик ще в нас побачив запчастинами під наше авто - правда багато запчастин під старі мотори навіть фільтр повітряний ну й інше. Але є щось та й від нашої машини
https://asiacentr.com.ua/ua/section_geely_gc-5/?start=1


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-липня-2018 14:16 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
ierarh
идея конечно классная, но здесь могут быть небольшие проблемы. Мне когда поменяли сайлент переднего рычага, задний, то через 2 км мне пришлось возвращаться на СТО - полностью выскочил из посадочного места новый сайлент. То ли наши рычаги не предусматривают замены сайлентблоков - сделаны из г.. стали и посадочное место современем разбивается. То ли качество запчастей такое, размеры не выдержаны. В итоге мне его поприхватывали точечно сваркой.
Заказывал себе такой https://mahina.in.ua/catalog/GC5/11495912255/
Других вариантов тогда не было и на АИСе тоже.



у меня было аналогично - мне АИСовцы сделали по 2 точки сварки на них и сейчас полет нормальный - а прошло 7 тыс с этого момента. Сказали, что оригинальные станут намного лучше, а те, что я купил лицензионные слишком легко запресовались.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-серпня-2018 14:04 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, хто скільки масла лиє в наше авто? 4 літрова каністра? чи таки вам більше заливають? Думаю міняти масло скоро та й вже подумую яке масло купувати.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-серпня-2018 15:09 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Morpheus
Постоянно беру 4 литра и мне как раз хватает, даже грамм 200-300 остается


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-серпня-2018 18:58 
Трохи за кермом

Повідомлення: 100
Звідки: Маріуполь
Больше 4-х литров всегда, заметно больше.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-серпня-2018 09:30 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
Ровно 4.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 15-серпня-2018 09:57 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Також 4 літри завжди брав, але останній раз коли лив то вийшло так що щуп був рівно по середині - це й же ок правильно? А коли лив шелл то там виглядало більше. Мабуть різні виробники мають різні похибки в плані 4 літрів. Які масла лиєте? Бо не знаю що купити на цей раз. Останнє що брав це Texaco 5w30. Впринципі машинка на ньому прекрано їздить.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-серпня-2018 10:07 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
Я по совету Тарека взял total quartz 5w40. Разницы с АИСовским маслом не заметил - компенсаторы как звенели под нагрузкой, так и звенят. В следующий раз буду лить 5w30, или Liqui Moly, или Shell.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 16-серпня-2018 13:13 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Щодо гідрокомпенсаторів, то дзвін я чую тільки зранку на холодну іто кілька секунд поки вони маслом не наповняться, а далі порядок. То може щось інше дзвенить?.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-серпня-2018 15:00 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
Та не, вроде как они. Звенят если обороты сбросить ниже 1200, или выше 3к. И тоже на холоддную.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 16-серпня-2018 19:40 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В нас ще й ланц натягується також маслом, тому для нашого авто масло має бути хорошим. Хоча й пише що можна лити 10в40, мені здається що найкращим буде таки 5в30.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-серпня-2018 11:33 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт. Пробіг 41300 - замінив масло на Areca 5w30 повну синтетику. Пішло 4 літри. Але майстри радили долити ще грам 300-350. тому й докупив літру такого ж масла та долив 350 грам. Сьогодні заміряю те що є на щупі на холодну а потім на гарячу. Тому що майстри казали що при 4 літрах на гарячу майже нічого не залишається в піддоні і що це не дуже добре. Памятаю колись мені аіс був залив 4.3 літра мені здалось шо це забагато, але мабуть це було правильно.
Взагалом машинка радує.
Трошки покатався по європі на нашій машинці й скажу наступну річ що вона в потоці тримається без проблем, але визначив те що все ж таки найкраща швидкість це 120-130 км в годину по автобанах. Просто собі їдеш комфортно й все. Бо вже 140 та далі дуже відчутний вітер. Але це так суто в мому випадку. Бо можна й 160 їхати, але як на мене то вже на нашій машині не дуже безпечно. Також що по європі помітив що багато їздять на старих машинах таких як BMW та інші топи але дуже старі, то вони безпроблем їдуть 160-180. Тому що таки це колись був преміум клас та й машини попотужніші за нашу, ну але й вони відповідно ламаються, бо вже роки беруть своє.

Також оцінив газ той що в європі.(не настільки сильно смердить одорантами та й вроді тяга покраща, хоча то субєктивно) В балон влазить від 32.5 літрів газу до 34.5 - більше ніяк неміг задути й завжди колонка зупиняється сама. Тому якщо вам лиють більше то це вже не добре. В нас в місті на шелл мені вмудрялись лити 35 літрів хоча це не критично. На окко лили 33.5 літра. Але розхід по газу в україні таки найменший на шелл. Проїхав був на повному балоні коли їхав у польщу 423 км на одному балоні на 34 літрах.

Добавлено спустя 7 часов 43 минуты 14 секунд:
На холодну виходить що щуп на максимумі з таким обємом масла.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 31-серпня-2018 14:41 
Трохи за кермом

Повідомлення: 100
Звідки: Маріуполь
Morpheus
Привіт! Можеш спитати у свого знайомого китайця, чи є в нього аб(д)сорбер для нашої автівки? В мене з ним проблема, а знайти в Україні неможливо. Спитав у продавця на алі, так він тут же вивісив його на продаж, але за неадекватною ціною 1700 грн https://www.aliexpress.com/store/produc ... 7978yCQnb4
Судячи по інших китайських авто, він має коштувати максимум 300-400 грн.

Англійською зветься
Charcoal canister (part number 1016003618)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 31-серпня-2018 17:29 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Привіт, ок попитаюсь, але найкраще ще попробуй пошукати на Таобао. Якщо щось знайдеш то можна брати. Або ж і я ще пошукаю. Думаю десь така ціна й мала б бути там виходить 60 доларів. Реальних мало б бути я думаю 30. Але подивимось.

Добавлено спустя 14 минут 40 секунд:
Попитався ще одного китайця чи він зможе глянути чи ні. Так шо поки чекаєм відповіді.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 31-серпня-2018 17:55 
Водій-випробувач

Вік: 43
Повідомлення: 319
Звідки: Киев
А что это за деталь? откуда она?


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 31-серпня-2018 19:26 
Трохи за кермом

Повідомлення: 100
Звідки: Маріуполь
Morpheus
Дякую.

Denis M.Y.
Называется абсорбер или адсорбер, я так и не понял, как правильно. Угольный фильтр, втягивает в себя пары бензина из бензобака.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-вересня-2018 12:03 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
По адсорберу щось нічого не зміг знайти.

Маю питання таке до всіх хто на газу їздить. Трогання з місця у вас таке ж як і на бензині чи все ж таки трошки відчутно важче? Питання до тих хто має варіатор та тих хто немає такого девайсу.

Поки пробіг не циліх 43 тис. Машинка радує. Скоро вже треба буде мабуть перекидати резину на зимову. З мінусів скрип на передньому лівому колесі від тормозного диску чи то колодка, ну але таке там подивимось як буде, з часом заміню бо поки воно не критично, відторможується машинка нормально. Хоча колись на СТО Бош казали що треба міняти якусь тягу в машині, можливо воно й з тим звязано, можливо ні. Інший же дядко який діагностував казав шо це така специфіка рульової колонки в нас, що в русі машина дотягує. Якщо ж дійсно тягу поміняти то також не біда. Але впринципі нічого ще ніде не стучить. Ближе до зими заїду на перевірку ходової на якесь СТО.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-вересня-2018 13:06 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Morpheus
На газу без вариатора. Проблемы с троганьем у меня только на холодную, это в основном летом в жаркую погоду бывает, когда машина еще не прогрелась, но температура уже позволяет переключатся на газ. Если не добавить газку, то машина глохнет. На бензине проблем вообще никаких. Один раз только было летом на прогреве - начали очень заметно плавать обороты. Длилось секунд 20. Так и не понял с чем это было связано.

По настройкам газа пробовали корректировать уставки по давлению - немного стало лучше, но проблемка осталась. В целом не критично


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-вересня-2018 15:47 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну так воно то не критично, але сам момент трогання зробити такий як трогання з щепленням на бензині важко, чи трогається хтось щепленням на газу?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-вересня-2018 16:50 
Учень

Вік: 48
Повідомлення: 27
Звідки: Донецкая обл. Славянск
Стоит вариатор "Микролуч". Машинка трогается с места лучше чем на бензине. Идет подхват с низов. Если будеш ставить, настрой сразу режим 3D. В режиме 2D машинка немного хуже едет, но не критично.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-вересня-2018 16:01 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
У меня нормально трогается на газу - +- как на бензине. Только мне АИС странную штуку сделал на крайнем ТО - поставил переключение на газ на 3500 об/мин... Кому-то еще такое делали?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 56  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія