вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 13:37

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 56  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 24-листопада-2015 03:04 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт - встановив сьогодні колонки. Звук став значно кращим. Колонки що купив мають кращі баси ніж штатних колонках.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-листопада-2015 15:53 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
поздравляю


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 24-листопада-2015 19:00 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Дякую.

Добавлено спустя 1 час 22 минуты 58 секунд:
Як думаєте - а чи є зміст замовляти оригінальний масляний фільтр джілі?
Побачив ось такий:
http://www.aliexpress.com/item/Geely-pa ... 50300.html


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-листопада-2015 12:02 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 106
Повідомлення: 684
Звідки: Николаев
Morpheus
Зачем? Думаю фильтрующая бумага там хуже чем в том же мане, кнехте, а стоит дороже.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-листопада-2015 15:55 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну мабуть так, правда підробок на повітряні фільтри дуже багато. Тому що фільтр можна хоч у підвалі зробити чорним й наклеїти любу наклейку.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-листопада-2015 20:56 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Morpheus
Либо я чего то не понимаю, но по-моему у нас фильтр другой конструкции...

http://fr.aliexpress.com/item/Geely-GC6 ... eb201560_8


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-листопада-2015 02:25 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну це мабуть сам фільтруючий елемент як я розумію.

Сьогодні помітив ще один скол на капоті... Мабуть стався після поїздки у Львів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-листопада-2015 10:11 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Ну це мабуть сам фільтруючий елемент як я розумію.


У нас, как я понял, конструктивно другие фильтра, не такие как мы привыкли видеть в железном корпусе. Когда я смотрел на ТО за процессом замены фильтра - механик открутил пластмассовую крышку, вынул старый фильтрующий элемент, сменил на крышке резиновый уплотнитель, вставил новый фильтр и закрыл крышку...
Т.е. стандартного типа фильтры в железном корпусе к нашим машинам не подходят конструктивно.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-листопада-2015 15:51 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Хм.. я чесно кажучи не дивився - але вроді б мені ставили звичайний фільтр в желізному корпусі. Хоча невпевнений.
Ітак в звязку з тим що зявився ще один скол питання таке - клеїти антигравійну плівку чи ні? Ваші за й проти?. По ціні думаю можна найвразливіші місця затягнути за 3-5 тис грн. Як щодо ЛКП чи не шкодить така плівка автомобілю?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-листопада-2015 12:59 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, замовив Мультимедіа систему для нашого автомобіля, з оригінальними кнопками які йдуть в китайській версії нашого авто. Знайомі з китаю запевнили що можна встановлювати свої навігаційні карти, є підтримка російської та англійської мов. Операційна система Windows CE 6.0, оскільки я не особливий прихильник Андроїду (хоча в даному випадку можливо він був би й кращим вибором) - мене все влаштовує.
Також є можливість підключки задньої камери до даного девайса. Камеру також я прикупив. Ось тепер залишилось чекати це все. Орієнтуюсь на січень або й на лютий.

На даний момент пробіг 9450 - машинка радує. Скоро на ТО1.
Також оскільки немає в Україні оригінальних литих дисків від GC5. Уточняю в Китайців чи є такі в них. Але доставляти, навіть якщо є, буду тільки морем - ціна за 1 кг 3 дол.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-листопада-2015 13:06 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Цену озвучивай сразу, мне перекупы с таобао загадали примерно 4,5к гривен + доставка

а диски покупа какие нравяться, сдались тебе китайские оригиналы )


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 30-листопада-2015 13:23 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну ті диски що у тебе на машинці мені дуже сподобались. Просто на момент як я купляв машинку в нас в місті комфортів не було взагалі, та й коли курс піднявся то на комфорт мені грошей не ставало, ну або ж не стало б на реєстрацію в ДАЇ)))).
Тобі перекупи з таобао ще дуже дешево сказали. Хоча вони за доставку мабуть візьмуть багатенько. Але то ти хочеш брати таку систему на андроїді? Бо я спочатку взагалі хотів саме таку яка на китайських машинках з заводу - але вона з заводу коштує 350-400 дол що дуже задорого. А ця така сама просто з іншого заводу й ціна дешевша.
Я заплатив за все 250 дол без доставки, доставку буду реалізовувати також морем.
В комплект входить: Сама система, кабелі, панель з кнопками така як у китайській версії, задня камера. Якщо купувати тільки саму систему без кнопок й камери тоді ціна 200 дол без доставки. В гривнях треба рахувати по курсу приват24.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-листопада-2015 13:43 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
как-то дорого, на таобао сейчас на винде система с кнопками и камерой стиот 999 юаней, по курсу 4,2
те 999*4,2*1,06*1,04 = 4625 грн + доставка авиа, 10 баксов за килограм, но быстро
Магнитола

только кнопок на руль не хватает.. а они у нас такие минималистичные... звук, треки и снять трубку....


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 30-листопада-2015 14:54 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну так бачу що на таобао дешевше., хз не знаю, знаю що доставка літаком 1 кг - 12 дол а кораблем 3 дол. Виходить що я переплатив. Ну але вже як є так є. Кнопки на руль можна було б попитатись чи є в продажі.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-листопада-2015 16:49 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
угу, но самолетом макс 10 дней, а почтой/морем до двух месяцев и больше


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 30-листопада-2015 19:42 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Так як часто замовляю літаками то можу зі всією впевненістю сказати що літаком буває й 15 й 30 днів, й 10 днів це дуже рідко. Я ж замовляв ті бризговики також літаком - то доставка йшла 30 днів, ато й більше. Тому що літаки то літають кожен день, а ось наша митниця це все сповільнює. Є декілька швидких варіантів літаком - це EMS, Fedex, DHL й ще інші служби так вони дійсно доставляють з любої точки світу за 7-10 днів. Але й послуги їхні коштують явно не 12 дол кілограм.
А кораблем доставка 65 днів середня, тому по часу ніби чекати в два рази більше, а по ціні в три рази дешевше.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-грудня-2015 12:25 

Повідомлення: 16
Звідки: BACHMYT
Всем привет! Первый раз здесь на форуме. Кого интересует масляный фильтр, можете посмотреть фото которое я вложил. На нем фильтр который я поставил себе, цена 80 грн. Так же на фото приведены аналоги
Приєднання файлів:
IMG_20151201_111400.JPG


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-грудня-2015 13:05 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ок, дякую - а це часом не твій синій хечбек є на ютубі?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-грудня-2015 14:05 

Повідомлення: 16
Звідки: BACHMYT
так, це мій.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-грудня-2015 21:14 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Заводи тоді бортовий журнал - всім було б дуже цікаво глянути на хечбек нашого авто тому що в нас зараз у всіх седани.

Також хочу вам показати фото нашого двигуна:
Приєднання файлів:
Engine.jpg


Також є фото двигуна Kia Ceed:
Приєднання файлів:
kia_ceed1_6.jpg


Як на мене то зовнішньо двигуни досить схожі - тому припускаю що свого часу Kia та інші корейські автопроми брали за основу двигуни Toyota або ж інших японських брендів.

По цінах - наш двигун в Китаї коштує 1000 доларів. А двигун для Kia Ceed 1.6L 1500 доларів.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-грудня-2015 12:17 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт - давненько не писав. Їздив вчора з сімєю в Трускавець, попив Нафтусі та Марії, також відвідав дельфінарій який вони недавно відкрили. По дорозі назад зловив досить сильну яму, Доїхав нормально, правда захистом частенько задівав колії. Попробував чи стойка нормально працює - вроді б все ок й нічого не сталось.

15-20 грудня буду їхати на ТО1. На даний момент пробіг 9759 км - машинка радує.

Також, якщо комусь можливо буде потрібно - можна взяти комплект ГБО Оптіма, такий як продає АІС за 5000 грн, з балоном близько 6000 з Польщі. Та й інші ГБО польського виробництва можна взяти в польщі по явно нижчих цінах ніж у нас. Якщо б щось - звертайтесь. Оскільки на АІС встановлення ГБО оптіма коштує 12000 грн, то виходить що як мінімум вони в половину накручують.

Добавлено спустя 32 минуты 32 секунды:
Прикупив собі хімію від запотівання вікон K2 Anti fog (Польща) - баночка 60 грн на базарі, оскільки жінка не любить коли включений кондиціонер на обдув лобового скла та пічка на обігрів салону.
Оскільки раніше користувався даною такою хімією в жигулю тому й її купив.
Обробив машинку як написано по мануалу, тепер включаю хоч обігрів салону - віка незапотівають.

Добавлено спустя 5 часов 1 минуту 54 секунды:
Ітак - новий дизайн Emgrand EC7:
Приєднання файлів:
new_ec7.png

Ціна в Китаї на даний момент 11 тис дол, буде продаватись з 2016 року.

Добавлено спустя 1 час 15 минут 20 секунд:
Можливо комусь буде цікаво - якщо приїхати зі своїм ГБО - й попросити встановити його на АІС - то машина залишиться на гарантії. Сьогодні уточнив це питання.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-грудня-2015 23:05 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт - був сьогодні на ТО1.
Ціна ТО 2200 грн.
З яких масло Shell Helix Ultra 5w40 - 820 грн
На фільтри ціну не дивився.
Машинка радує.
Пробіг 10250 км.

Масляний фільтр на наше авто такий як й раніше описувалось - розбирається корпус й міняється сам фільтруючий елемент. Як на мене то це досить хороше рішення.
Ось фото масляного та повітряних фільтрів для нашого автомобіля.
Приєднання файлів:
WP_20151222_006.jpg


Приєднання файлів:
WP_20151222_011.jpg


Казали на СТО що старий повітряний фільтр міг би ходити ще - але на рік його б не стало тому й вирішив новий поставити. А щодо фільтру салона - то його почистили й тепер пічка значно краще гріє й краще дує. Мабуть таки був забитий. Його не міняли казали що його стан хороший після прочистки. Якщо б ставив ще новий фільтр салону то + 300 грн коштувало б.

Добавлено спустя 10 часов 14 минут 15 секунд:
Дорога у Львів
Приєднання файлів:
2015-12-20 08.25.25.jpg


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-грудня-2015 12:08 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
как там, до Львова уже проложили дорогу хорошую?


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 23-грудня-2015 13:18 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Так дорога вже дуже й дуже достойна, ну не така звичайно як Львів Київ, але дійсно хороша нова дорога, правда там ще місцями її доробляють - але то немішає їхати.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-грудня-2015 22:43 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт. Кому цікаво й хто можливо вже проходив ТО1.
Спілкувався я з китайцем - наші оригінальні фільтри котрі нам ставлять на АІС коштують по 5 доларів кожен: масляний, повітряний. Тільки фільтр салону коштує 7-8 доларів.
На АІС же ціна на фільтри наступна:
Фільтруючий елемент він же масляний фільтр (йде по базі даних АІС просто як елемент, хто робив ТО - зрозуміє) - 287 грн
Фільтр повітряний - 356 грн
Ціни як на мене дуже високі на дану продукцію оскільки що перший пункт що другий коштують по 5 доларів в Китаї без доставки звичайно ж. Й також оригінальні з заводу Джілі.

Ціна на масло - каністра Shell Helix Ultra 5w40 4л - 820 грн. На розетці ціна 560 грн. Ну хай буде 600 з доставкою.

Також мене цікавить такий момент. Пише в сервіс книжці в якій немає нашого авто що в джілі CK, MK йде 3.5 літра масла. В SL йде 4 літри. Але ось у інструккії з експлуатації нашого авто пише що в наше авто йде 4.5 літра масла. То кому вірити? Й думаю чи не варто долити ще пів літри масла?

Ціна на розвал сходження 160 грн - впринципі як на мене це хороша ціна
ТО 9500-10000 - ціна за 1 годину 180 грн а кількість годин 3.45 що й вийшло 605 грн.

На наступний рік планую взяти своє масло та фільтра думаю економія буде значна. Єдиний момент що можливо вони незахочуть щоб я давав своє масло але фільтра то вже будуть оригінальні від Geely.

Взагалом машинка радує.
Наскільки мені відомо на ТО2 має бути заміна рідини гідропідсилювача руля.


Востаннє редагувалось Morpheus в 26-грудня-2015 22:55, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 56  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія