вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 15:59

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 20 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 03-серпня-2011 16:30 
Ас

Вік: 34
Повідомлення: 355
Звідки: Львів
Просто не втримався щоб не написати. Вчора я їздив по справах в район залу СКА(той що біля футбольної академії Карпат на Кн.Ольги). Сижу в машині, чекаю на одну людину і бачу неподалік стоїть сіра Geely FC з номерами ВС 9554 ВХ(на номера я глянув коли побачив що він зробив). Тут виходить з тої машини чоловік(пасажир), підходить до найближчого паркану, відливає :evil: (може він і в себе в квартирі гадить під стінами чи на кухні, не знаю), а тим часом повз нього ходять люди, гуляє мама з дитиною і мимоволі мусять спостерігати це неподобство. Після чого проходить хвилин 5, виходить вже водій, в руках пуста "чекушка" чи щось більше, викидає її в траву, сідає в машину і їде собі кудись... :evil: Ну я ще розумію якби то бомж якийсь був, а то з вигляду ніби нормальна людина, купив собі хорошу машину, а веде себе як бидлота якась!! Та ми так ніколи не будемо жити в цивілізованій країні. поки будем гадити собі на голову. А ще в Європу хочемо.

_________________
Зображення


Рейтинг повідомлення: +2 (відгуків: 2)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 03-серпня-2011 16:35 
Почесний письменник
Аватар користувача

Повідомлення: 1468
Звідки: урюпинск
На жаль не лише водії GEELY таке можуть викинути, дурнів у нас завжди хватало, та буде хватать. ГАНЬБА таким горе- водіям!!!!

_________________
И эту неприятность мы переживем!!!


ВАЗ 21051(83')->ВАЗ21093(05')->Шевроле Лачетти SE(06')->Mitsubishi Lancer X(08')->BMW 525 TDI(92')->Geely MK comfort(08')->BYD F3 GL-i(10')>Ford Fiesta TDCI 1.5(13')>Ford Kuga 2.0 TDi2014->Land Rover Discavery 2.2 TD 2016


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 03-серпня-2011 17:30 
Адмін
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 9515
Звідки: Черкаси
Bodja а підійти і зробити зауваження, нє? Чи дуже вже здорове бидло було?

_________________
Вільно розмовляю англійською. Неправильно, але дуже вільно.
БЖ Toyota Rav4 з 24.07.2022
EC7-RV Comfort МТ з 20.04.2013 по 16.08.2022
БЖ Рудої Гелі СК з 07.04.2007 по 14.05.2013


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 03-серпня-2011 17:59 
Почесний письменник
Аватар користувача

Повідомлення: 1468
Звідки: урюпинск
Boloto написав:
Bodja а підійти і зробити зауваження, нє? Чи дуже вже здорове бидло було?



хлопцю 22 роки, краще не треба, а то ще й вихватив би

_________________
И эту неприятность мы переживем!!!


ВАЗ 21051(83')->ВАЗ21093(05')->Шевроле Лачетти SE(06')->Mitsubishi Lancer X(08')->BMW 525 TDI(92')->Geely MK comfort(08')->BYD F3 GL-i(10')>Ford Fiesta TDCI 1.5(13')>Ford Kuga 2.0 TDi2014->Land Rover Discavery 2.2 TD 2016


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 03-серпня-2011 18:15 
Ас

Вік: 34
Повідомлення: 355
Звідки: Львів
Boloto написав:
Bodja а підійти і зробити зауваження, нє? Чи дуже вже здорове бидло було?

:oops: І я зараз про це думаю, каюсь.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 03-серпня-2011 18:41 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 36
Повідомлення: 1744
Звідки: Львів
У нас такое общество, что заступаться за кого-то или делать кому замечание - это прямая угроза своей жизни. Простой пример не так давно произошел в самом центре Донецка, прямо в доме где я арендую офис. В ЖЕК (который расположен в доме) на лексусе/мерине/etc приехала "людина" разбираться с тем, что ему что-то не нравится. Он пришел туда с трубой в руках. Начал оскорблять женщину дежурную, пытался ее избить, но за нее вступился простой мужчина с улицы, который услышал крик. Результат - мужчина убит профессиональным ударом ножа в сердце от этой "людини". Откликнусь ли я на подобное, учитывая что у меня за плечами жена и маленькая дочка ? Наверное нет. Так что не стоит ставит в укор в нашем обществе, что кто-то за кого-то не заступился или кому-то не сделал замечание.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 03-серпня-2011 18:45 
Адмін
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 9515
Звідки: Черкаси
Ні в якому разі не ставлю це "в укор"... Я все розумію, тому так і запитав в своєму повідомленні.
Дуже сподіваюсь, що тому бидлу хтось перекаже, що про нього йде мова на джилі-клаб...
Думаю, що відео засняте на телефон і массово розрекламоване на міському форумі, було б набагато кращим рішенням. Щоб його побачили співробітники, родичі, друзі....

_________________
Вільно розмовляю англійською. Неправильно, але дуже вільно.
БЖ Toyota Rav4 з 24.07.2022
EC7-RV Comfort МТ з 20.04.2013 по 16.08.2022
БЖ Рудої Гелі СК з 07.04.2007 по 14.05.2013


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 03-серпня-2011 19:20 
Почесний письменник
Аватар користувача

Повідомлення: 1468
Звідки: урюпинск
Jogi написав:
У нас такое общество, что заступаться за кого-то или делать кому замечание - это прямая угроза своей жизни. Простой пример не так давно произошел в самом центре Донецка, прямо в доме где я арендую офис. В ЖЕК (который расположен в доме) на лексусе/мерине/etc приехала "людина" разбираться с тем, что ему что-то не нравится. Он пришел туда с трубой в руках. Начал оскорблять женщину дежурную, пытался ее избить, но за нее вступился простой мужчина с улицы, который услышал крик. Результат - мужчина убит профессиональным ударом ножа в сердце от этой "людини". Откликнусь ли я на подобное, учитывая что у меня за плечами жена и маленькая дочка ? Наверное нет. Так что не стоит ставит в укор в нашем обществе, что кто-то за кого-то не заступился или кому-то не сделал замечание.



і "людина" ця(вбивця) - фін директор однієї фірми, якої казати не буду

_________________
И эту неприятность мы переживем!!!


ВАЗ 21051(83')->ВАЗ21093(05')->Шевроле Лачетти SE(06')->Mitsubishi Lancer X(08')->BMW 525 TDI(92')->Geely MK comfort(08')->BYD F3 GL-i(10')>Ford Fiesta TDCI 1.5(13')>Ford Kuga 2.0 TDi2014->Land Rover Discavery 2.2 TD 2016


Востаннє редагувалось pomis в 04-серпня-2011 16:58, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 03-серпня-2011 19:27 
Ас

Вік: 34
Повідомлення: 355
Звідки: Львів
Boloto написав:
Думаю, що відео засняте на телефон і массово розрекламоване на міському форумі, було б набагато кращим рішенням. Щоб його побачили співробітники, родичі, друзі....

І тут я ще раз переконався що мені потрібен відеореєстратор, давно вже придивляюсь до всяких. Бо часом такі моменти тривають пару секунд і не завжди встигнеш телефон витягнути. А по темі, то мені просто прикро, адже за останні роки місто все таки приводять до порядку. Так, зарплати малі, ціни високі, але до Євро 2012 у Львові вже зроблено не мало, дороги відремонтівали, освітлення в парках як і самі парки відновили, комунальний транспорт хоч якось намагаються оновити, нових готелей понабудовували і вже ніби і не дуже то бачиш різницю між Львовом і найближчою Польщею поки не попадеться тобі на очі щось ТАКЕ, після чого ти вкотре усвідомлюєш що не одне покоління має пройти щоб привчити людей до порядку. Шляхів вирішення є декілька. В США зокрема є офіційна статистика, що кожен громадянин (думаю з тих хто живуть в великих містах) потрапляє в об'єктив камер спостереження в середньому 7 разів за хвилину. Яким чином в нас виховувати людей - це питання в першу чергу до батьків, а потім і до вчителів в школі, викладачів в університеті які мають бути зразками хорошої поведінки для молодого покоління. Поки я ще вчився в школі, була в нас в розкладі, як і у вас мабуть також така штука як ВИХОВНА ГОДИНА. На якій наш класний керівник мав з нами говорити про те які в нас успіхи в навчанні, чи все в нас добре в сім'ї, і про питання загального виховання також. Але за 10 років в нас може декілька раз і проводилась така бесіда, але тільки після того як хтось щось розбив в школі, чи когось застукали з сигаретою і т.д. Я молодий, тому не можу пам'ятати як було раніше, але здається мені що років 30-40 тому якби такого чоловіка впізнали на вулиці і доповіли його начальству, чи парторгу, чи як там воно називалось, то йому б таке зауваження зробили, що наступного разу він би подумав. Ці питання насправді досить серйозні і самі собою не вирішаться. Для цього потрібен системний підхід і участь в цьому влади. Хоча подивившись на тих наших ОБРАНИХ то розумієш що людей, яких би такі питання цікавили серед них дуже мало. Сумно... Але думаю що це просто питання часу.

_________________
Зображення


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 03-серпня-2011 21:06 
Тисячник
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 1132
Звідки: Харьков
Да регистратор просто не обходим .В наше время человеку с не большими достатками и связями соответственно ,видеорегистратор лучший друг.Сам собираюсь на днях покупать.

_________________
Авторские карнизы для штор.
https://vk.com/dekor_elit
Мой БЖ viewtopic.php?f=8&t=6864&p=530097#p530097


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 04-серпня-2011 10:26 
Завгар
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 5362
Звідки: Донецкая область
Ну вот я всё понимаю, ну пусть тебе приспичило "неожиданно", на четвёртом литре пива... Но неужели такой вариант нельзя продумать заранее???... Одним словом БЫДЛО! :twisted: Действительно нужно было хоть на телефон снять и в ютубе выложить - пусть бы все проорали с "героя"!


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 04-серпня-2011 11:22 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Повідомлення: 299
Звідки: Кривой Рог
Есть хорошая фраза не знаю откуда:
"Мир был бы лучше, если бы мы вели себя так, словно мама на нас смотрит."

_________________
Зображення
Бортовик


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 04-серпня-2011 16:55 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 64
Повідомлення: 638
Звідки: Киев
pomis написав:
і "людина" ця(вбивця) - фін директор одніэї фірми, якої казати не буду


Это почему? Убийцу должны знать все. Откуда знаешь ты из Донецка он из Львова?

_________________
Всё, что Бог делает, всё к лучшему.
Зображення


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 04-серпня-2011 16:57 
Почесний письменник
Аватар користувача

Повідомлення: 1468
Звідки: урюпинск
Сергей Феодосьевич написав:
Это почему? Убийцу должны знать все. Откуда знаешь ты из Донецка он из Львова?



ти як завжди :lol: Jogi з Донецька і випадок цей був у липні саме у м. Донецьк. Зі Львова - автор тема, але це не він писав про вбивство у ЖЕКу

_________________
И эту неприятность мы переживем!!!


ВАЗ 21051(83')->ВАЗ21093(05')->Шевроле Лачетти SE(06')->Mitsubishi Lancer X(08')->BMW 525 TDI(92')->Geely MK comfort(08')->BYD F3 GL-i(10')>Ford Fiesta TDCI 1.5(13')>Ford Kuga 2.0 TDi2014->Land Rover Discavery 2.2 TD 2016


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 04-серпня-2011 17:12 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 64
Повідомлення: 638
Звідки: Киев
pomis написав:
ти як завжди :lol:


Таможня достала :( пора домой :az: :sleep:

_________________
Всё, что Бог делает, всё к лучшему.
Зображення


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 06-грудня-2011 14:38 
Учень

Вік: 27
Повідомлення: 26
Звідки: Lviv
Bodja, повністю з тобою згідний. не раз їдеш по трасі і бачиш які ми вибачте за вираження свині ... :shock:


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-грудня-2011 14:55 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
•dRed• написав:
Bodja, повністю з тобою згідний. не раз їдеш по трасі і бачиш які ми вибачте за вираження свині ...

Так то воно так, але як їдеш по трасі і хочеться в туалет аж на очі не бачиш, а туалетів як завжди і близько нема, то що робити ? Приходиться. Але одна річ за деревом при дорозі, а інша людям під вікнами, або в під'їздах :twisted:

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 06-грудня-2011 14:58 
Учень

Вік: 27
Повідомлення: 26
Звідки: Lviv
V O V A написав:
Так то воно так, але як їдеш по трасі і хочеться в туалет аж на очі не бачиш, а туалетів як завжди і близько нема, то що робити ? Приходиться. Але одна річ за деревом при дорозі, а інша людям під вікнами, або в під'їздах :twisted:

Ти не так зрозумів) я маю на увазі що сміття стільки що це капец там бутилок, кульків и т.п.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-грудня-2011 15:05 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
•dRed• написав:
Ти не так зрозумів) я маю на увазі що сміття стільки що це капец там бутилок, кульків и т.п.

Та і по самому місті такого дуже багато :(

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 06-грудня-2011 15:22 
Учень

Вік: 27
Повідомлення: 26
Звідки: Lviv
V O V A написав:
Та і по самому місті такого дуже багато :(

Нажаль но це так :cat:


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 20 повідомлень ] 


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія