вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 14:18

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 19 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 24-серпня-2010 08:40 
Адмін
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 9515
Звідки: Черкаси
Всіх вітаю зі святом Дня Незалежності України.
Я вірю в те, що наша країна не завжди буде у числі відсталих і корупційних країн. Впевнений, що саме люди визначають культуру і стиль життя в країні. І нехай економічно і політично ще дуже далеко до розвинутих країн світу, але те, що стосується культури, моралі, охайності і "стилю життя" - це все в наших силах. Культура кожного з нас, охайність вдома і на вулиці, підвищені моральні засади - все це і складає загальну культуру України.
Будьмо українцями. Будьмо привітною, гостинною, моральною та вихованою нацією! :az:

Я думаю багато хто бачив чудовий ТВ-проект Інтера, "Гімн України". Грузинський варіант вважаю найкращим.

_________________
Вільно розмовляю англійською. Неправильно, але дуже вільно.
БЖ Toyota Rav4 з 24.07.2022
EC7-RV Comfort МТ з 20.04.2013 по 16.08.2022
БЖ Рудої Гелі СК з 07.04.2007 по 14.05.2013


Рейтинг повідомлення: +5 (відгуків: 5)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-серпня-2010 11:46 
Пожирач Айрану
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 8429
Звідки: Всея Украина
Поздравляю всех с ДНЁМ НЕЗАВИСИМОСТИ УКРАИНЫ!
Желаю всей нашей стране и каждому в отдельности - свободы, независимости и процветания!
Будьмо! :az:

_________________
Скорее в сеть - тролли не кормлены!!!


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 23-серпня-2011 17:41 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 7448
Звідки: Підгородне-Дніпро
Boloto написав:
Всіх вітаю зі святом Дня Незалежності України. Я вірю в те, що наша країна не завжди буде у числі відсталих і корупційних країн. Впевнений, що саме люди визначають культуру і стиль життя в країні. І нехай економічно і політично ще дуже далеко до розвинутих країн світу, але те, що стосується культури, моралі, охайності і "стилю життя" - це все в наших силах. Культура кожного з нас, охайність вдома і на вулиці, підвищені моральні засади - все це і складає загальну культуру України. Будьмо українцями. Будьмо привітною, гостинною, моральною та вихованою нацією!


Минув рік... Точніше - вже два десятки... Змінилося мало (особливо в кращий бік), але хотілося б вірити що вже в наступному році стане краще :-)

Всіх з наступаючим Днем Незалежності України!

Добавлено спустя 7 минут 53 секунды:
І з Днем Державного Прапору, який святкується сьогодні.

_________________
Це знають навіть малі діти -
що краще перебдіть, чим недобдіти.
БЖ - ДНІПРО - форева))


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-серпня-2011 20:29 
Адмін
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 9515
Звідки: Черкаси
Зі святом друзі....
Ось цікава статистика... Сумна і образлива, але цікава....
(с) http://dt.ua/articles/86389

Україна посідає місце:

Алла Котляр «Дзеркало тижня. Україна» №29, 19 Серпень 2011, 19:05

Текст:
1-ше у світі за рівнем дитячого алкоголізму (дані ВООЗ).

1-ше в Європі та Центральній Азії за поширенням ВІЛ серед дорослого населення. Щорічні показники захворюваності на ВІЛ в Україні зросли з 2001-го по 2010 рік більш ніж удвічі (Доповідь ЮНЕЙДС про Всесвітню епідемію СНІДу, 2010).

1-ше в Європі за поширеністю ВІЛ серед вагітних жінок. 2010-го цей показник становив 0,55% (Мінздоров’я України, 2010).

2-ге у світі за величиною боргу перед МВФ (12,66 млрд. дол. у серпні 2010 р.).

3-тє у світі за поставками легкооборонної техніки, зокрема бронетранспортерів БТР-3 «Гардіан» та БТР-4 «Буцефал» (виробляються в Харкові). Попереду України — Фінляндія і Росія.

3-тє за обсягами експорту ячменю — 16,7% світового ринку.

4-те (6%) — за експортом кукурудзи.

4-те серед країн із найгіршою економікою за версією Forbes.

4-те у світі за обсягами вирощування картоплі. При цьому останніми роками вона закуповувала картоплю для власних потреб у Єгипті та Саудівській Аравії (у пустелі!).

5-те в Європі (після ФРН, Італії, Великобританії, Франції) і
21-ше у світі за кількістю населення. 2001 року на частку України припадало 7,3% населення Європи й 1% населення Землі. Нас було 49,5 млн. чоловік. На 2011 рік ми втратили майже 4 мільйони. Нас залишилося 45 млн. 787,5 тис. За темпами вимирання Україна перебуває серед світових лідерах. Згідно з даними сайта ЦРУ на матеріалах 231 країни світу, гірше справи йдуть тільки на Північних Маріанських Островах, Островах Кука, у Сен-П’єр і Мікелон, Болгарії, Чорногорії та Естонії.

5-те у світі серед країн із найбільшою кількістю емігрантів. За даними Світового банку на 2010 рік, за кордоном перебуває 6,6 млн. українців, які виїхали в різні роки (це майже 15% від загальної кількості теперішнього населення країни). Кількістю емігрантів Україна поступається тільки Мексиці (11,9 млн.), Індії (11,4 млн.), Росії та Китаю (11,1 й 8,3 млн. відповідно).

5-те у світі за виробництвом продукції бджільництва. У середньому щорічно Україна експортує близько 7,5 тис. тонн меду при виробництві 75 тис. тонн.

5-те у світі за кількістю споживаного алкоголю на душу населення. За даними ВООЗ, обсяг спиртного, випитого пересічним громадянином України за рік, становить 15,6 літра. Більше, ніж в Україні, п’ють тільки в Росії, Угорщині, Чехії та Молдові.

5-те у світі за кількістю запусків ракет-носіїв.

6-те (5,4% світового ринку) — за обсягами експорту пшениці.

7-ме в світі серед країн із найвищим рівнем комп’ютерного піратства.

За оцінкою Асоціації виробників програмного забезпечення (BSA), комерційна вартість неліцензійного програмного забезпечення, встановленого на персональні комп’ютери в нашій країні, сягнула рекордних 571 млн. дол.

8-ме у світі за обсягами виплавки сталі в рейтингу 64 країн — основних світових виробників цієї продукції, складеному Всесвітньою асоціацією виробників сталі.

9-те у світі за кількістю студентів із-за кордону. У трійці лідерів — США (21%), Великобританія (10%) та Німеччина (7,5%). Із пострадянських країн нас випереджає тільки Росія.

10-те за величиною боргу перед Світовим банком (3,22 млрд. дол.).

10-те у світі (з 217) за кількістю ув’язнених на 100 тисяч населення — 334 (при нормі 70—80 чоловік для розвинених країн і 141 — у світі). За даними Лондонського королівського коледжу.

Лідером уже багато років залишаються Сполучені Штати, випереджаючи навіть густонаселений Китай (2-ге місце). На 3-му місці — Росія, на 4-му — Бразилія, на 5-му — Індія, на 6-му — Мексика, на 7-му — Таїланд, на 8-му — Іран, на 9-му — ПАР, і замикає десятку Україна.

11-те у світі за імміграцією. 2010 року в нас зареєструвалося 5,3 млн. іноземців. Найбільше з РФ, Білорусі, Казахстану.

12-те за експортом зброї у світі, згідно з рейтингом Стокгольмського міжнародного інституту досліджень світу (SIPRI).

15-те у світі за кількістю статей посіла українська «Вікіпедія», випередивши фінську.

22-ге з 85 за революційними настроями у світі, згідно з рейтингом газети The Wall Street Journal, складеному на основі трьох показників: соціальна несправедливість, схильність до революцій та те, яку частину із загальних витрат у сім’ї становлять витрати на їжу.

Критерій «соціальна несправедливість» базувався на даних Transparency International, індексові розвитку людського потенціалу ООН.

28-ме у світі за швидкістю Інтернету. Такі дані наводить компанія Pingdom, що проводила 2010 року дослідження у 50 країнах світу.

Середня швидкість виходу в Інтернет для українських користувачів становить 2,28 мегабіта на секунду.

38-ме у світі за обсягами виробництва авто. Це четверта позиція з кінця.

42-ге у світі за площею території.

44-те зі 138 у рейтингу гендерної нерівності, що входить в індекс людського розвитку. Індекс відбиває вразливість жінок у трьох сферах — репродуктивне здоров’я, присутність у парламенті та економічна діяльність.

57-ме з 59 у рейтингу найбільш конкурентоздатних країн від Міжнародного інституту управлінського розвитку світу. Нижче в рейтингу тільки дві держави — Хорватія й Венесуела (58-ме і 59-те місця відповідно).

69-те (зі 169) у звіті щодо людського розвитку ООН за 2010 рік. У цій групі Україну випереджають Білорусь (61-ше місце), Росія
(65-те місце), Казахстан (66-те), Азербайджан (67-ме).

69-те зі 153 у рейтингу миролюбності Global Peace Index 2011 року, який оцінює рівень безпеки та спокою життя в різних країнах земної кулі й складається аналітиками австралійського Institute for Economics and Peace.

73-те (між Намібією і Ботсваною) у загальносвітовому рейтингу якості життя.

Минулого року ми були 68-ми. Падіння в рейтингу пов’язане з погіршенням економічної ситуації.

Всього у рейтингу брали участь 192 країни. Росія, наприклад, попри свій значно вищий економічний потенціал, облаштувалася нинішнього року на 118-му рядку рейтингу. Західні експерти занизили її місце в основному через проблеми з громадянськими свободами. Очевидно, з тієї ж причини на 141-му місці опинилася Білорусь.

74-те у світі за кількістю щасливих людей, за даними всесвітнього соціологічного опитування Gallup. У Росії щасливих більше.

90-те у світовому рейтингу країн за прийняттям та розвитком інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ). Ми поступаємося Перу (89-те місце) і Пакистану (88-ме місце). Російська Федерація перебуває на 77-му місці. 1992-го Україна була на 9-му місці.

110-те зі 177 у рейтингу Фонду світу найменш заможних держав. Найзаможнішою країною виявилася Фінляндія, за нею ідуть Норвегія, Швеція, Швейцарія, Данія, Нова Зеландія, Ірландія, Люксембург, Австрія, й замикає десятку найзаможніших країн Канада.

131-ше в рейтингу свободи слова організації «Репортерів без кордонів»-2010, опустившись за рік на 42 позиції.

134-те зі 180 у світі за рівнем корупції. 2007-го ми посідали 118-те місце.

Цей рейтинг підготовлено глобальною антикорупційною неурядовою організацією Transparency International.

У рейтингу, де рівень корупції оцінюється за шкалою від 0 до 10 балів, в якій 0 означає тотальну корумпованість держави, а 10 — фактичну відсутність корупції, Україна отримала 2,4 бала (2009 року — 2,2).

164-те в рейтингу економічних свобод серед 179 країн світу. Серед європейських країн у цьому рейтингу Україна опинилася на останньому місці.

А за рейтингом свобод у країнах світу 2011 року, який підготувала організація «Фрідом Хаус», Україна втратила свої позиції, перемістившись із категорії «вільних» у категорію «частково вільних». Україна стала однією з двох країн у світі, які були занижені в рейтингу за результатами діяльності 2010 року (FreedomHouseReport, April 2011).

181-ше серед 183 країн світу за простотою сплати податків, за даними аналітиків Світового банку. Вище нашої країни за цим показником опинилися Білорусь, Венесуела, навіть Чад і Конго.

За кількістю податків та зборів до бюджету (135) Україна встановила абсолютний рекорд і тому опинилася на останньому місці.

У середньому на податкову звітність і сплату податків українські підприємці витрачають 657 годин на рік.
При складанні рейтингу України використано дані, що публікувалися у ЗМІ. Редакція також висловлює подяку представництву ООН в Україні за надану інформацію.

_________________
Вільно розмовляю англійською. Неправильно, але дуже вільно.
БЖ Toyota Rav4 з 24.07.2022
EC7-RV Comfort МТ з 20.04.2013 по 16.08.2022
БЖ Рудої Гелі СК з 07.04.2007 по 14.05.2013


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-серпня-2011 20:40 
Катаюсь без інструктора

Повідомлення: 196
Звідки: СНГ
День независимости от наркозависимости :)
Не разделяю я вашей радости... не люблю комуняк, но лучше бы они были (так сказать) нежели наше правительство.... :mad2:
После развала СССР многое поменялось... поменялось в лучшую сторону... не поменялся только украинский менталитет. Нету у нас повышеной моральности и прочей лабуды о которой вы говорите. Надо быть реалистами! Возьмите к примеру другие пост-советские страны - польшу, прибалтику... это же ЕВРОПА и уровень жизни этому соответствует. И это при том, что географический центр европы в Украине! А нас называют третьим миром. На балканах распадаются государства, бушуют войны и уже через пару-тройку лет все живут в шоколаде. У нас не будет такого, при нашей жизни точно. Предвидя упреки в песимизме, подчеркну еще раз - я реалист!
А праздновать день НЕЗАЛЕЖНОСТИ, вернее НЕЗАМОЖНОСТИ - это очередной повод напиться. Большинство (БОЛЬШИНСТВО) на праздники ходят как говорится для повода.
И нифига я не сужу по себе!!!
Братство, еднисть и пр. лицимерные гасла... вспомните как во время майдана в украине чуть гражданская война не началась. Дайте повод и будет как в песне Таратака "я не хочу". И нету у нас ни демократии ни свобод ни гласности! Все это чес.
В общем думаю праздновать этот праздник можно будет лет через 50 не раньше, а пока это тупо показуха и красный день календаря.
Уважуха всем тем, конечно, кто свято верит в идеи но их меньшинство.
---------------------------------------------------------------
Грузины поют гимн украины... ГДЕ??? там вроде только один грузин!
ЗЫ
В подтверждение моих слов, почитайте статистику, которую выложил Boloto
Да......... не ту страну назвали Гондурасом. :hi:


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-серпня-2011 21:11 
Адмін
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 9515
Звідки: Черкаси
МАХАОН много хочется возразить, однако ты свое мнение не изменишь ;)
Тем не менее с самым главным праздником в стране и тебя.... :Brat:

_________________
Вільно розмовляю англійською. Неправильно, але дуже вільно.
БЖ Toyota Rav4 з 24.07.2022
EC7-RV Comfort МТ з 20.04.2013 по 16.08.2022
БЖ Рудої Гелі СК з 07.04.2007 по 14.05.2013


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-серпня-2011 23:22 
Пожирач Айрану
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 8429
Звідки: Всея Украина
Во Львове сегодня в доме в котором я живу вывешен флаг Украины! Обычная девятиэтажка! Очень много флагов развешено! Ах как хочется чтобы так было по всей стране, во всех городах! Представляю что тут будет твориться завтра!
:D Всех ПОЗДРАВЛЯЮ С ДНЁМ НЕЗАВИСИМОСТИ УКРАИНЫ!!! :bi:

_________________
Скорее в сеть - тролли не кормлены!!!


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 24-серпня-2011 00:42 
Ас

Вік: 34
Повідомлення: 355
Звідки: Львів
Щоб не говорили злі язики про нашу Неньку-Україну, як би важко нам тут не жилось, які б проблеми нам не створювала наша горе-влада, Україна у нас одна! І я її страшенно ЛЮБЛЮ!!! Це найкраща країна в світі, бо це МОЯ країна! Зі святом Вас, дорогі українці!!! І зі святом тебе, моя рідна Україно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-серпня-2011 11:11 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 51
Повідомлення: 1847
Звідки: Полтава
Зі святом всіх!!! :az: :az: :az:
Маємо те, що маємо і самі у цьому винні :twisted: !!!

_________________
Geely CK-2 Comfort (2009/13) -> S.Y. Korando
БЖ


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-серпня-2011 21:49 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 339
Звідки: Ивано-франковск
Всім з днем незалежності...Правильно підмічено...маєм що маєм...і ніхто нам не винен

_________________
Зображення
Зображення
Бортовичок


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 24-серпня-2011 23:35 
Ас

Повідомлення: 470
Звідки: Черкассы
Слава Україні!
:az: :az: :az:

Сегодня ездил по памятным местам чигиринщины.. никакой политики.. просто красиво..

_________________
АИС-полис - шайка жуликов и мошенников
Geely CK 1.3 comfort -> Geely CK 1.5 impress -> Geely MK 1.6 comfort -> Kia Cerato 2.0 EX


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-серпня-2015 08:33 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 1937
Звідки: Донецкая обл. г. Краматорск
Прийміть сердечні вітання з нагоди всенародного свята - Дня незалежності України.
Бажаю нових успіхів у вирішенні нашого спільного головного завдання - побудови заможної демократичної процвітаючої України.
Щиро зичу вам доброго здоров’я, родинного благополуччя та життєвих гараздів.


Зображення

_________________
Mercedes - он и в Африке - Mercedes


Рейтинг повідомлення: +2 (відгуків: 2)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-серпня-2015 10:09 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Прийміть сердечні вітання з нагоди всенародного свята - Дня незалежності України.
Бажаю нових успіхів у вирішенні нашого спільного головного завдання - побудови заможної демократичної процвітаючої України.
Щиро зичу вам доброго здоров’я, родинного благополуччя та життєвих гараздів.


Зображення

Зі святом! Усього найкращого! :Brat: :az:

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 24-серпня-2015 11:50 
Автомеханік
Аватар користувача

Повідомлення: 3797
Звідки: Украина
Зі святом країна!

_________________
Всё что написано выше, является моим мнением, которое я никому не навязываю
Geely СК=>Geely МК=>Peugeot 308sw-Renault Megane Grandtour II


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-серпня-2015 12:38 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 7448
Звідки: Підгородне-Дніпро
Ох ти, з якої теми пилюку змахнули ))

Україна,
Рідний край,
Поле, річка,
Синій гай.
Любо стежкою іти –
Тут живемо я і ти!

Зі святом! Зображення

_________________
Це знають навіть малі діти -
що краще перебдіть, чим недобдіти.
БЖ - ДНІПРО - форева))


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-серпня-2015 12:53 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Нам 24,ще тільки 24!
СЛАВА УКРАЇНІ!

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-серпня-2015 13:11 
Учень

Повідомлення: 23
Звідки: Киев
З Днем Незалежності!!!
"Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов'їну."
В. Сосюра


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-серпня-2015 14:47 
Красуня Форуму Красуня Форуму
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 2039
Звідки: Донецк... Киев
Щороку ми двічі підводимо підсумки всього, що наша країна пережила за цей період. І щоразу сподіваємось і чекаємо, що все зміниться на краще.
Я завжди живу за принципом "щоб не розчаровуватись, потрібно не очаровуватись". Рік тому я не покладала на нову владу великі надії, тому зараз я не відчуваю розчарування, яке є в багатьох українських серцях.
Мені також дуже боляче дивитись на те, що відбувається з Україною, але пам'ятайте, друзі, що "і це пройде". Тож давайте ще раз, від всієї щирої української душі, привітаємо нашу рідну країну зі святом Незалежності і побажаємо їй і нам вистояти, вижити, не зламатися та досягти омріяного майбутнього!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!!!

P.S. І кілька фото дуже поганої якості ) - Київ, Хрещатик, Майдан Незалежності вчора ввечері:

Зображення

Зображення

Зображення

_________________
Бортовые записки Джульки и Джильки
Важность МИРА осознаешь, когда война стучится в дверь...


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 24-серпня-2015 19:58 
Адмін
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 9515
Звідки: Черкаси
Зі святом, друзі. Вперше на це свято в мене щемить серце. Велика пошана і величезна подяка нашим воїнам світла, які відстояли незалежність України. Слава Україні!

_________________
Вільно розмовляю англійською. Неправильно, але дуже вільно.
БЖ Toyota Rav4 з 24.07.2022
EC7-RV Comfort МТ з 20.04.2013 по 16.08.2022
БЖ Рудої Гелі СК з 07.04.2007 по 14.05.2013


Догори
 Профіль   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 19 повідомлень ] 


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія