вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 15:33

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 89 повідомлень ]  На сторінку   1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 09-червня-2016 16:05 
Катаюсь без інструктора

Повідомлення: 184
Звідки: С тех ворот откуда весь народ
Можно ставить смайлики ...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-червня-2016 16:23 
Адмін
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 9515
Звідки: Черкаси
Не розумію чому в гуморі.
Усіляко підтримую громадян України, які виборюють свої громадянські права.
Адже марш не за право "цілуватися на вулиці", а за майнові, громадянські, судові і інші права, які повинні мати усі громадяни.
Чому сім'я із двох жінок, які кохають одна одну і живуть десятки років разом не повинні мати такі самі права на спадщину, як сім'я із чоловіка і жінки?

Взагалі данна тема явно виходить за межі нашого клубу. Але давайте спробуємо спокійно обговорити. :hi:

_________________
Вільно розмовляю англійською. Неправильно, але дуже вільно.
БЖ Toyota Rav4 з 24.07.2022
EC7-RV Comfort МТ з 20.04.2013 по 16.08.2022
БЖ Рудої Гелі СК з 07.04.2007 по 14.05.2013


Рейтинг повідомлення: +3 (відгуків: 3)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 09-червня-2016 16:33 
Прес-секретар Клубу
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 10961
Звідки: Запорожье
После Boloto и добавить нечего. Поддерживаю на 100%

_________________
Выкидные ключи для Geely СК, МК
Клубные футболки


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 09-червня-2016 16:48 
Автомеханік
Аватар користувача

Повідомлення: 3797
Звідки: Украина
Нічого поганого в цьому не вбачаю!
Але! Боюсь, що можуть бути провокаціі!
Можливо треба зачекати хочаб ще рік!
Ситуація в країні не стабільна і де хто не впусить можливість розхитати суспільство, в тому числі для яскравої картинки! Хай я помиляюсь!!!
Дуже сподіваюсь, що все пройде мирно!!!

_________________
Всё что написано выше, является моим мнением, которое я никому не навязываю
Geely СК=>Geely МК=>Peugeot 308sw-Renault Megane Grandtour II


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-червня-2016 16:53 
Аватар користувача

Повідомлення: 18
Звідки: Днепропетровск
Если честно то мне не важно кто кого куда... (прошу простить если сказал грубо).
Лично я не против таких маршей, но и не поддерживаю. Почему гетеросексуалы не проводят марши? наверное потому что это им не нужно. Тогда зачем гомосексуалам заявлять о себе?
Мне это не понятно.

_________________
Если ты, уходя от своей машины, не оборачиваешься хотя бы раз — ты выбрал не ту машину.

Зображення

Мой БЖ


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-червня-2016 17:08 
Адмін
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 9515
Звідки: Черкаси
Gibulistan справа не в сексі, а в громадянських правах і обов'язках.

_________________
Вільно розмовляю англійською. Неправильно, але дуже вільно.
БЖ Toyota Rav4 з 24.07.2022
EC7-RV Comfort МТ з 20.04.2013 по 16.08.2022
БЖ Рудої Гелі СК з 07.04.2007 по 14.05.2013


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 09-червня-2016 17:17 
Аватар користувача

Повідомлення: 18
Звідки: Днепропетровск
сексі, а в громадянських правах і обов'язках.


что касается прав, свобод и обязанностей, то тут я согласен. Эти люди должны быть уравнены в правах.

_________________
Если ты, уходя от своей машины, не оборачиваешься хотя бы раз — ты выбрал не ту машину.

Зображення

Мой БЖ


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-червня-2016 17:43 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В Україні це дивно, але маю співробітників в США які мають вже й всиновлених дітей і це їм немішає виконувати свою роботу навідмінно. Тому цілком підтримую такі паради, головне щоб небуло різнопланових провокацій, як це було в минулих роках в Києві. Надіюсь в цьому році поліція постарається зробити даний парад без бійок й тому подібного.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-червня-2016 19:33 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 3412
Звідки: Київ
Можно ставить смайлики ...

Лично мне абсолютно фиолетово будут чего то проводить или нет. В целом отношусь к подобным вещам нейтрально, чего и всем желаю. Мы ведь не на россии и нам пофиг что подумают чечены. :al:

_________________
Мій бортовик


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 09-червня-2016 19:37 
Катаюсь без інструктора

Повідомлення: 184
Звідки: С тех ворот откуда весь народ
Не розумію чому в гуморі.
Усіляко підтримую громадян України, які виборюють свої громадянські права.
Адже марш не за право "цілуватися на вулиці", а за майнові, громадянські, судові і інші права, які повинні мати усі громадяни.
Чому сім'я із двох жінок, які кохають одна одну і живуть десятки років разом не повинні мати такі самі права на спадщину, як сім'я із чоловіка і жінки?

Взагалі данна тема явно виходить за межі нашого клубу. Але давайте спробуємо спокійно обговорити. :hi:


Да просто хотелось узнать мнение суровых парней джилеводов, да и вообще :bd: Если тема прижилась и не удалена значит мы не гомофобы ...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-червня-2016 21:35 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Джилі-форум ще раз приємно здивував своєю толерантністю (в цьому конкретному питанні), як мінімум, на відміну від деяких інших,на яких вилили море гівна з цього приводу. Ми кращі!

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 09-червня-2016 22:27 
Місцевий
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 2505
Звідки: Київ
а в громадянських правах і обов'язках.

так кто ж их ущемляет?


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 09-червня-2016 23:12 
Тисячник
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 1099
Звідки: Днепропетровск
Христианин это не оправдает. В Библии это грех, знаю, потому что учился в школе по изучении Библии. (Христианином себя не считаю, понял, шо я материалист) К прайду отношусь нейтрально, ваще пофиг.

_________________
Лучше на 30 минут позже, чем на 30 лет раньше.
БЖ http://geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?f=59&t=8786


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-червня-2016 23:59 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 672
Звідки: Киев
М-да..печально.Значит я буду единственным гомофобом на этом форуме.Скажу твердо,что я не подам руку и никогда не назову"мужчину нетрадиционной ориентации"(фу,блин,аж писать противно) другом.Почему?Да просто мне это гидко и это не правильно!!!Бог создавал Адама и Еву,а не адама и адама,еву и еву,потому что только так будет гармония и равновесие в мире.Остальное это мерзость.Они требуют равноправия?Какого?Они приходят в полицию-у них не принимают заявления?Обращаются в суд_их игнорируют?Идут в жек,а им говорят:"Станете нормальным,тогда приходите".Бред.Нет такого.А равноправия они требуют именно того, о котором я написал в 3-ем предложении этого сообщения.По этому я против таких маршей.Если снисходительно...Я считаю это болезнью и этих людей нужно лечить.А если прямо-то есть такой "порок"живи себе и не высовывайся.

_________________
Зображення

Мой БЖ:
viewtopic.php?f=8&t=10702&start=0&hilit=Золотая+ск+2+комфорт


Рейтинг повідомлення: +7 (відгуків: 7)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 10-червня-2016 08:12 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 545
Звідки: Селидово, Донецкая область
Все такие толерантные, но как отец двоих детей думаю, что никто из родителей такого "счастья" своим детям не хотел бы. Поэтому считаю что такие вещи выносить на всеобщее обозрение не стоило бы, слишком много этому последнее время уделяют внимания... Хватает проблем посерьезнее.

И полностью согласен с предидущим высказыванием :bf: .
Они требуют равноправия?Какого?Они приходят в полицию-у них не принимают заявления?Обращаются в суд_их игнорируют?Идут в жек,а им говорят:"Станете нормальным,тогда приходите".Бред.Нет такого.А равноправия они требуют именно того, о котором я написал в 3-ем предложении

_________________
Зображення
Мы слишком редко видимся, чтобы при встрече пить чай))))


Рейтинг повідомлення: +2 (відгуків: 2)
Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 10-червня-2016 08:54 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Все такие толерантные, но как отец двоих детей думаю, что никто из родителей такого "счастья" своим детям не хотел бы. Поэтому считаю что такие вещи выносить на всеобщее обозрение не стоило бы, слишком много этому последнее время уделяют внимания... Хватает проблем посерьезнее.

Так, ніхто не бажає дітям нічого поганого. Але ж зрозумій,що запереченнями, ігнором, навіть тюрмами цього питання,ти своїх дітей від цього не захистиш. Навпаки - запрєтний плод сладок. Тим більш в вік інтернету. Тому відкритість (ні в якому разі не пропаганда!), роз'яснення дадуть результат.
Приділяють увагу? Так ти ж і відеся на цю увагу. Кому це потрібно? Журналістам в першу чергу. Рейтинг -гроші, розумієш? :)

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 10-червня-2016 09:14 
Прес-секретар Клубу
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 10961
Звідки: Запорожье
Если тема прижилась и не удалена значит мы не гомофобы ...

Значит тролль остался голодным (или не совсем сытым) :)

_________________
Выкидные ключи для Geely СК, МК
Клубные футболки


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 10-червня-2016 09:42 
Автомеханік
Аватар користувача

Повідомлення: 3797
Звідки: Украина
никогда не назову"мужчину нетрадиционной ориентации"(фу,блин,аж писать противно) другом.Почему?Да просто мне это гидко и это не правильно!!!Бог создавал Адама и Еву,а не адама и адама,еву и еву

Адам и Ева, Волк и Заяц, какая разница, приплел неприплетаемое!
Жизнь ширше, чем шоры или ширее - не знаю как правильно :lol:
А еще эксперты по психоанализу говорят, что люди, которые очень агрессивно настроены к людям другой ориентации, часто и сами могут быть такими!
Но у нас форум толерантный - мы всех приютим!

_________________
Всё что написано выше, является моим мнением, которое я никому не навязываю
Geely СК=>Geely МК=>Peugeot 308sw-Renault Megane Grandtour II


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 10-червня-2016 10:01 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 67
Повідомлення: 316
Звідки: Червоноград
Чому сім'я із двох жінок, які кохають одна одну і живуть десятки років разом не повинні мати такі самі права на спадщину, як сім'я із чоловіка і жінки?

Та тому,що наші закони не передбачають таких відносин.наші закони для нормальної сімї-чоловіка і жінки.
Їхніх прав ніхто не ущімлює,вони мають такі ж права як і всі громадяни.Вони ж просто хочуть щоби ім дозволили одружуватися ,створювати ненормальні сімї. А для цього потрібно змінювати закон.
А в час ,коли на ДОНБАСІ проливається кров,коли гинуть люди,багато стає інвалідами,коли наша влада незнає і неможе вийти з тієї кризи,в яку потрапила держава ,вони вимагають рівності в правах.
Нехай почекають,не напружують і так напруженої ситуації в країні .
Я проти таких маршів.Нехай почекають...а потім,можливо, наша влада дослухається до їх вимог і дасть їм права,а може ще більше,створить для них окрему Автономну Республіку...

_________________
Зображення


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 10-червня-2016 10:09 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 3412
Звідки: Київ
Скажу твердо,что я не подам руку и никогда не назову"мужчину нетрадиционной ориентации"(фу,блин,аж писать противно) другом.

Начнем с того, что никто тебя не заставляет жать руку или дружить. Мне тоже не приятно смотреть на этих типа мужиков, и дружить с ними я 100 пудово не буду. Просто ИМХО, толерантность в большей степени проявляется в пофигизме. Да и гомофобность больше либо на форумах, либо в компашке себе подобных. 99% типа гомофобов засцыт подойти к тому же гею и в глаза сказать какой он не такой как все.
Просто надо понимать эту проблему немножко глубже чем то что видишь глазами. Есть люди над которыми природа действительно зло пошутила, а есть просто дурь или там дань моде.

Зы Знаю парня девушку человека внешне напоминающего мужчину, кстати брат моего одноклассника, так вот там действительно что то не так, потому как он вел себя странной еще с школьных лет. Когда все пацаны в войнушку играли, он куклам косички заплетал и цветочки выращивал, а потом поехал учиться и бац, привез "друга". Это к тому что человек таким родился, а не стал. И он не виноват, что не совсем такой как все. Но при этом он такой же человек как ты и я, и права должен иметь наравне с нами.

_________________
Мій бортовик


Рейтинг повідомлення: +3 (відгуків: 3)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 10-червня-2016 10:52 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 672
Звідки: Киев
О каких правах наравне с нами идет речь?

_________________
Зображення

Мой БЖ:
viewtopic.php?f=8&t=10702&start=0&hilit=Золотая+ск+2+комфорт


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 10-червня-2016 10:57 
Адмін
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 9515
Звідки: Черкаси
Із посмішкою дивлюся на бурління....
Скільки разів я це читав: "руки не подам", "в той час коли проливається кров"....
А потім такі люди трохи охрєнєвають, і мають розірваний шаблон, коли взнають що на фронті сотні геїв.

"Які їм ще права? Україна християнська країна! Хіба вони не можуть в поліклініку ходити?"

А на це в мене є прості технічні запитання:

Як розділити майно, якщо гомосексуальна пара прожила разом 15 років, а потім вирішили розтатися?

А що буде з дитиною, якщо вона народилася у жінки, яка живе разом із іншою жінкою уже 7 років, і от біологічна мати загинула в аварії. А для дитини обидві ці жінки - мами. Вона росте у чудовій люблячій родині, має заботу і матеріальний достаток. (і тільки скажіть: що вона бачить якесь "збочення" і я запідозрю, що у вашій сім'ї батько при дитях трахав маму). А дитину в дітячий будинок.

Я можу зараз назвати ще десяток інших процесуальних і юридичних проблем, які виникають у таких пар, але при бажанні ви можете навіть їх не гуглити, а самі собі уявити.

Мені зараз не хочеться розбирати сексуальну сторону впливу на суспільство наявність офіційно визнаних секс-меншинств. Тому що це буде довга суперечка, яка не призведе до результату. Тому що усе одно аргумент: "біблія", "підарас", "лижуться на вулиці" і т.п. він непрбивний. В 90% це ПГМ.

Дозвольте я вам процитую Анну Амарго. Це людина, яку я дуже поважаю, і ось цю цитату я готовий роздрукувати і підписати:

Цитата:
И, да, я снова и снова убеждаюсь, увы, что за так называемой гомофобией нет никакой такой фобии. Нет никакого страха.

Есть лишь гаденькое чувство собственного маленького превосходства, убеждённость в своей принадлежности к высшей касте людей.

Все эти милые кивы прекрасно всё понимают. И про права, которых у геев нет и за которые геи, выходя на парады, борются - тоже прекрасно, уверена. И про то, что эти права с сексуальностью никак не связаны - так же знают, убеждена я.

Но им просто нравится делать вид недоумков и пускать пузыри. И когда они спрашивают: "Какие такие права? Кто им мешает трахаться друг с другом в запертой спальне?!" - они про себя думают: "Так им, ущербным, и надо. Вот я, человек высшего сорта, женился себе на женщине и взял в банке ипотеку под семейный бюджет. А им жениться не дам, и права на кредит тоже зась им, пусть живут всю жизнь в чужом углу и сдохнут, как собаки, бездомными. Потому, что они - низший сорт, просто недолюди какие-то, не то, что я, умный гетеро и моя жена женщина... И похер, что мой айкью всего семьдесят четыре и я пять лет безработный, а тот гей - умный, красивый и преподаёт в Институте, я лучше, чем он, у меня больше прав..."

Гомофобия - предпоследнее пристанище всех тех, кому уже стрёмно быть антисемитами, женоненавистниками или не любить чернокожих. То - уже наказуемо, то -уже неприлично. А гомофобом - валяй. Главное уметь написать четыре слова: "Я верю в Бога!" - и вот ту уже практически WASP, человек высший сорт, с поправкой на страну и на климат.

_________________
Вільно розмовляю англійською. Неправильно, але дуже вільно.
БЖ Toyota Rav4 з 24.07.2022
EC7-RV Comfort МТ з 20.04.2013 по 16.08.2022
БЖ Рудої Гелі СК з 07.04.2007 по 14.05.2013


Рейтинг повідомлення: +8 (відгуків: 8)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 10-червня-2016 11:09 
Автомеханік
Аватар користувача

Повідомлення: 3797
Звідки: Украина
Boloto
что либо комментировать дальше не имеет смысла, емко и объединяет все вышеизложенные посты!
+1

_________________
Всё что написано выше, является моим мнением, которое я никому не навязываю
Geely СК=>Geely МК=>Peugeot 308sw-Renault Megane Grandtour II


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 10-червня-2016 13:04 
Водій-випробувач

Вік: 66
Повідомлення: 282
Звідки: Харьков
vertall написав:
Boloto
что либо комментировать дальше не имеет смысла, емко и объединяет все вышеизложенные посты!

От себя добавлю: бОльшая часть нашего взрослого восприятия заложена в нас с пеленочного возраста, толерантность в том числе.
Boloto +


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 10-червня-2016 15:09 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Взагалом то всьо з часом приходить. Я колись також думав що геї це там щось не так з людьми й що це психологічне захворювання. Ну зараз коли я з такими людьми працюю я розумію що з ними все впорядку й реально така річ у них переважно проявляється з дитинства, й там як варіант їх пробують батьки перевиховати ну а якщо ж не виходить то вони таки лишаються такими - тому ось казати що руку не пожму чи ще щось це нічого не змінить тому що така річ є в нашому суспільстві й взагалом по планеті й від цього не втечеш а жати руку чи не жати це право кожного. Наприклад я дуже довгий час не знав що в мене є такі співробітники а потім коли взнав то думку про ту людину не змінив - це їхнє особисте право як жити. В америці ці питання регулюються законодавчо там вони всиновлюють дітей з притулків що вважаю не є поганим й виховують дітей повноцінно й покраще ніж наші нормальні сімї на законодавчому рівні там це все організовано у нас же транссексуал чи лесбіянка чи гей неможе узаконити як відносини так й решту питань в плані дітей ну й тому подібного. А більше звичайно ж їх нівчому й ніхто неущемляє ну по крайній мірі я цього не бачив.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 89 повідомлень ]  На сторінку   1, 2, 3, 4  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія