вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 14:55

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 17 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 19-червня-2016 16:03 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт. Чи нормально що на прогрітому двигуні моментальний розхід палива показує від 0.90 до 1.05 літра на ХХ. Без кондиціонера. З кондиціонером 1.5-1.78 літра. Наголошую що на прогрітому двигунні - як на мене щось дуже завеликі цифри... Та й сам розхід також менше 8-9 рідко падає навіть коли по трасі 80 їду сам бк поки дані бере тільки по OBD протоколу тому можливо є якісь похибки. Хоча підключавя й іншим БК а саме з телефону мобільного а не мультитроніксом то дані фактично такі ж самі. При такому розході їхати на сервіс й жалітись що великий розхід чи ні?
Від повного до повного розхід вийшов останній раз 9.3 літри на 100 км але як на мене він також завеликий бо останній раз більшу частину їздив по трасі.
Розхід міряв заливши повний бак виїздив його й залив знову на тій же колонці на тій же заправці до повного. Впринципі 9.3 літра це непоганий показник якби це було суто місто але більша частина була по трасі. По місту були звичайно ж короткі дистанції. Але щось мені підказує що здалось би перепрошити наші мозги - а такої можливості нажаль зараз також немає. Манера їзди в мене спокійна...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-червня-2016 21:38 
Водій-випробувач

Вік: 66
Повідомлення: 282
Звідки: Харьков
Китай обещал 5,6 литров http://geely.ua/news/tekhnicheskiye-oso ... -geely-gc5
Стиль вождения наверное не сильно
Morpheus написав:
Манера їзди в мене спокійна...

Geely CK, те же 1,5л, без электронных наворотов до 106л.с.,
Morpheus написав:
на тій же колонці на тій же заправці до повного
27 литров на 428км, итого 6,3 литра на сотню. На Х.Х. машина практически не работает, ну может первую минуту и на светофорах. Ну и никаких накатов с выключенной передачей.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-червня-2016 21:57 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
1.Я когда делал калибровку программы ХобДрайв то месяц катался с заправкой на одной колонке до первого отщелкивания, с корректировкой коэффициентов так, что при пробеге 250км цифры совпадали до 0,1л на заправке по общему объему. Когда ветер был спереди то расход подростал на 1л/100 :lol:
2.После калибровки можно смотреть на расход который показывает БК, если понимать куда смотреть :shock:
3.Я пишу в каждой теме - не смотрите на мгновенный расход - он скачет несколько раз в секунду, а период обновления показаний несколько секунд, вы видите какие-то промежуточные/случайные значения, вырванные из общей массы. Есть показатели кратковременного расхода за 10*30*60 секунд - на них уже хоть что-то становится понятно.
4.см.п.2 ч.2

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-червня-2016 00:46 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Цитата:
Geely CK, те же 1,5л, без электронных наворотов до 106л.с.,

Двигуни різні... У вас на СК 1.5 й ремінь без DVVT, тут же якби для економії бензину стоїть DVVT ну й ніби мав би бути більш динамічним крутний момент й йде вже не ремінь грм а ланц. Хоча можливо в нових СК 2012 чи пізніших років почали ставити такі ж двигуни - хотя я невпевнений.

27 литров на 428км, итого 6,3 литра на сотню.
Це у вас такий розхід по трасі виходить? Чи місто?

В мене по трасі коли в тому році їхав в одесу - розхід був 5 літрів на 100 км при швидкості середній 70-90 км в годину на 4 передачі та повністю нагруженій машині. Після обкатки розхід збільшився що мене якраз й дивує чи це нормально чи ні? Правда машинка почала бодріше їхати але ось чи все гаразд чи варто на щось звернути увагу?


Спочатку дивився по миттєвому розходу - далі по середньому - але й середній також особливо не радує нажаль. БК Мультітронікс. ХобДрайв пробував раніше то там розхід зразу величезний.
На миттєвому мав на увазі про хх що розхід високуватий саме в літрах в годину. Хоча можливо це такий двигун й так має бути.

Добавлено спустя 7 минут 50 секунд:
Мушу признати що деколи їзджу накатом на нейтралці.
В якому діапазоні рекомендуєте тримати оберти й переключати передачі?
Пробував їздити так:
1 до 2000
2 до 2000-2500
3 до 2500-3500
4 від 2000 до 3000

Пробував їздити й інакше... й щось всеодно розхід великий. Помітив що на 3 передачі якщо старатись її стабільно притримувати в діапазоні 1500 обертів й швидкість при цьому 30-40 км в годину тоді розхід 6.5 літрів - впринципі такий як й Китайці обіцяють.. Але так тягнутись важко виходить та й чутно шо двигуну від такого не дуже добре.

На 4 передачі виходить сама економна їзда в такому діапазоні від 5 до 6 літрів - як й обіцяли китайці.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-червня-2016 06:47 
Водій-випробувач

Вік: 66
Повідомлення: 282
Звідки: Харьков
Двигатели похожи и в чем то разные, спору нет, но заявленный производителем расход в моем случае совпадает с реальным, а в твоем нет. Нужно искать причину такого расхода, а может все хорошо, если на смотреть в БК.
При заправке обнуляем показания пробега и при следующей заправке записываем показания пробега сразу после остановки у колонки. Получивши чек, снова обнуляем показания и напрягая серое вещество или калькулятор в телефоне вычисляем пробег. Заправляемся "до отсечки".
Morpheus написав:
Це у вас такий розхід по трасі виходить? Чи місто?

Смешаный цикл, в основном дом-работа-дача-дом. Город большой, дороги широкие, крейсерская скорость по проспектам 75-77 км/ч, привык рано вставать и поздно ложится :lol: успеваю до пробок проскочить.
Morpheus написав:
В якому діапазоні рекомендуєте тримати оберти й переключати передачі?

1-я передача только для трогания с места. При переключении???-никогда не обращал внимания, на слух слышно когда двигатель подходит к максимальному моменту, пусть будет 2500-2800.
Morpheus написав:
На 4 передачі виходить сама економна їзда в такому діапазоні від 5 до 6 літрів - як й обіцяли китайці.

А где 5-я передача?. Я так понимаю, что она самая экономичная.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-червня-2016 14:11 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В мому випадку 5 передача є самою економною якщо їхати 110-120 км в годину - інакше економніше їхати на 4. 110-120 та навіть 100 км в годину рідко їзджу.
По трасі до виробника питань немає я вписуюсь в той розхід 5.6 літра але ось змішаний цикл невиходить ніяк. Єдине що в нас в місті є тільки 1-2 вулиці де можна їхати 80 км в год. Все решта це рух на 2 ну максимум 3 передачі від цього й мабуть розхід.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-червня-2016 21:26 
Водій-випробувач

Вік: 66
Повідомлення: 282
Звідки: Харьков
Morpheus написав:
Все решта це рух на 2 ну максимум 3 передачі від цього й мабуть розхід.

Так вот где собачка порылась! Какая ж тут экономичность.

з.ы. Надо было в евро 2012 участвовать :lol:


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-червня-2016 22:44 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну так - місто маленьке, вулички короткі багато світлофорів та пішохідних переходів. На 4 передачі рідко виходить поїздити.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-грудня-2016 14:35 
Учень

Вік: 48
Повідомлення: 30
Звідки: Винница
В мому випадку 5 передача є самою економною якщо їхати 110-120 км в годину - інакше економніше їхати на 4. 110-120 та навіть 100 км в годину рідко їзджу.
По трасі до виробника питань немає я вписуюсь в той розхід 5.6 літра але ось змішаний цикл невиходить ніяк. Єдине що в нас в місті є тільки 1-2 вулиці де можна їхати 80 км в год. Все решта це рух на 2 ну максимум 3 передачі від цього й мабуть розхід.

Дык во всех городах ограничение 60 :)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-грудня-2016 17:12 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Понятно що обмеження 60, але в нашому місті часто й 60 непоїдеш, в кращому випадку 30-40 ну 50 якщо повезе, іто до світлофора пару метрів, або ж перехрестя.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-лютого-2019 12:32 
Учень

Вік: 48
Повідомлення: 30
Звідки: Винница
Понятно що обмеження 60, але в нашому місті часто й 60 непоїдеш, в кращому випадку 30-40 ну 50 якщо повезе, іто до світлофора пару метрів, або ж перехрестя.


У меня по пробкам (10 - 50 км.ч) зимой расход до 12 доходит.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-липня-2019 14:31 

Вік: 50
Повідомлення: 7
Звідки: Харьков
Народ, а как вы в GC5 расход замеряете? По пробегу от заправки до заправки, или можно какой-нить приборчик установить, который будет достаточно точно считать расход?


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 07-серпня-2019 10:57 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
james
Міряю розхід від повного до повного, а на газу від повного до пустого, Або ж й від повного до повного як коли.
По обладнаню поставив собі мультітронікс та й він моментальний розхід показує та інші речі.
По їзді машинка саме економно їздить при 80-90 км в годину розхід дійсно низький, до 120 досить нормальний розхід також, після 120 йде дуже сильний перерозхід.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-серпня-2019 13:10 

Вік: 50
Повідомлення: 7
Звідки: Харьков
james
Міряю розхід від повного до повного, а на газу від повного до пустого, Або ж й від повного до повного як коли.
По обладнаню поставив собі мультітронікс та й він моментальний розхід показує та інші речі.
По їзді машинка саме економно їздить при 80-90 км в годину розхід дійсно низький, до 120 досить нормальний розхід також, після 120 йде дуже сильний перерозхід.


Спасибо за ответ. А можно более точное название этого мультитроникса, а еще лучше ссылочку на него. Если сюда нельзя, то в личку, плз.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 07-серпня-2019 13:43 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В мене ось такий https://www.azvuk.ua/bortovyie-kompyute ... cQQAvD_BwE

але то є значно дешевші якщо треба суто розхід, після того як я поставив газ цей мультітронікс не дуже й то потрібний.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-серпня-2019 15:55 

Вік: 50
Повідомлення: 7
Звідки: Харьков


Спасибо. Я уже их нашел и как раз на этот смотрю (правда пока не понял особой разницы между 730 и 731. А куда устанавливали? На стекло не хочется. Думаю может вместо чехла для очков, который реально бесполезный в нашем авто.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 07-серпня-2019 16:56 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
У мому ж випадку окуляри влазять у чехол ідеально, але то окуляри жінки.
По моделях непамятаю вже різницю бо ставив дуже давно, мій приклеєний до скла у лівій частині внизу тобто оглядовості не мішає, також з ним підключався до бензинової форсунки для точнішого показання розходу пального.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 17 повідомлень ] 


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія