вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 11:38

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 142 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 08-січня-2017 11:14 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
По суті 10-11 літрів це змішаний цикл а не міський як я розумію? Тому що 40 км в день це мабуть виходить 10 км траса - 10 по самому м. Київ до центру і назад така ж дистанція? Фактично це змішаний цикл. По бензину в такому циклі виходить 7.5 - 8 літрів бензину навіть зимою. На газу думаю це нормальний показник. Але в такому випадку з бензином економія виходить в районі 30 відсотків за умови якщо заправлятись на дешевій заправці наприклад на УкрНафті(воно ж авіас анп). Якщо на брендових заправках то різниця звичайно ж 50 відсотків майже. Хоча я вот зараз відкатав бак УкрНафти перший то розхід приємно здивував й він найменший зі всіх заправок. Тому буду далі лити Укрнафту.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-січня-2017 11:26 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
kolibri я не заморачиваюсь - это моя первая машина, шишки бить) но проблем с ней я не заметил никаких, будем надеяться что и дальше так будет.
Morpheus наверное смешанный, но у меня наоборот - до киева разбитая дорога и 7 светофоров, а вот по киеву прямая хорошая дорога. Но и по киеву как по трассе поездить тоже не получается - город все же.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 08-січня-2017 21:27 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
та навіть якшо вона і з теста, ну не по бездоріжжю ж її тестували - катались легенько по місту. я так думаю шо мене відмовляли, бо хотіли продати дуже ту шо в салоні стояла :lol: . я свою забирав, то на спідометрі вже було 160 км... так шо тоже непонятно де то накатали
а так як все працює, то і справді - чого собі дурним голову забивати. в мене ше славута є з 2006р, так я коли її забирав з салону так додому і не доїхав без пригод, посеред міста тріс шланг по якому антифриз вертається в бачок :shock: . то я купив бутилку води, долив, шланг підрізав, закріпив і аж тоді додому. а ця нормально довезла. і на тому дякую :thnks:


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 08-січня-2017 23:11 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Я коли купував в АІС то сказали або сіра або біла й що інших кольорів взагалі в Україні немає. Хоча в дійсності ж то в інших містах були.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-січня-2017 18:19 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
Покатался по плохой погоде, возник у меня еще ряд вопросов:

1. У всех машину носит на легком снегу? Просто она отлично держит дорогу на льду, большом слое снега, а как слой снега примерно 5см, начинает носить из стороны в сторону. По моим наблюдениям у других авто такой проблемы нет. Инфо о моей резине есть на первой странице, по тестам и рейтингам резина хорошая. Может я что-то не так делаю?

2. Стоковые дворники не сахар. Чистят плохо, оставляют очень много грязи как раз напротив водительского места. Кто на какие менял, какая у нас длина дворников, какие лучше выбрать?

3. Педалька сцепления протерлась до металла, кто с этим сталкивался?) Видел накладки на педали (а-ля спорт), но мне кажется это не самое лучшее решение.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 09-січня-2017 22:23 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Привіт, сьогодні катався - в нас також багато снігу, але під снігом багато льоду. В машинці дуже часто АБС спрацьовував. Але таке щоб зносило машину не помічав взагалі навіть коли пробувало трошки зносити то машинка рівно ставала. Для прикладу перед мною їхав якийсь "пиріжок" добло чи щось таке. То він тормозив і його понесло в праву сторону іто це по місту на малій швидкості. Можливо надто різко тормозиш?
Помітив сьогодні що коли стартуєш то колеса пробуксовують через той же лід але такого щоб непоїхав не було - сьогодні майже весь день катаюсь.
Щодо стокових двірників - вирішення проблеми банальне - купити якісну омивачку. Переконуюсь в цьому вже 2 зиму під ряд. Якщо омивач неякісний - багато розводів на склі та болота того ж. Якщо омивачка хороша - проблем не буде. Для прикладу на шелл є омивачка шелл смарт - 4 літра 160 грн а саме шелл який зроблений у польщі коштує 214 так вот був у мене шелл смарт завжди були розводи на склі а вот шелл польський проблем з цим нуль.
Чи можливо є у вас інші міркування? Бо самі щітки міняти ну незнаю чи найкращий вихід. Тому що зимою такі щітки будуть покращі за безкаркасні.
Щодо накладок - треба просто в аіса мабуть купити такі накладки на педальку щеплення.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-січня-2017 23:07 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 29
Повідомлення: 208
Звідки: Івано-Франківськ
Покатался по плохой погоде, возник у меня еще ряд вопросов:

1. У всех машину носит на легком снегу? Просто она отлично держит дорогу на льду, большом слое снега, а как слой снега примерно 5см, начинает носить из стороны в сторону. По моим наблюдениям у других авто такой проблемы нет. Инфо о моей резине есть на первой странице, по тестам и рейтингам резина хорошая. Может я что-то не так делаю?

2. Стоковые дворники не сахар. Чистят плохо, оставляют очень много грязи как раз напротив водительского места. Кто на какие менял, какая у нас длина дворников, какие лучше выбрать?

3. Педалька сцепления протерлась до металла, кто с этим сталкивался?) Видел накладки на педали (а-ля спорт), но мне кажется это не самое лучшее решение.

Поставив гібридні щітки, розміри не пам'ятаю можливо є запис у мене у БЖ! Щітки супер! Розводів немає!


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-січня-2017 23:47 
Дід
Аватар користувача

Вік: 60
Повідомлення: 13879
Звідки: Киев
1. У всех машину носит на легком снегу? Просто она отлично держит дорогу на льду, большом слое снега, а как слой снега примерно 5см, начинает носить из стороны в сторону. По моим наблюдениям у других авто такой проблемы нет. Инфо о моей резине есть на первой странице, по тестам и рейтингам резина хорошая. Может я что-то не так делаю?

Вроде эта проблема у тя не новая
Из минусов:
На льду машину довольно сильно ведет в сторону.
На слое мокрого грязного снега, сантиметров так 3-5, машина едет метров 50 нормально, потом тоже начинает сильно уводить в сторону.

Ну, если геометрия ходовой и ходовая в порядке, то по льду имеет право на жизнь, тут толькоо шип поможет
по второму - хз, может отвод каши не фонтан или скоростной режим...

_________________
Люди! Берегите друг друга, ведь мы у нас одни!
БЖ CK-1_1,5_Comf Утомленное Солнце FAQ форума Правила форума


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 10-січня-2017 01:41 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
Со скольжением тоже грешу на отвод каши. Такое впечатление что просто грязь налипает и теряется сцепление. Хотя покрышки выбирал как раз с таким протектором что б эффективно отводил кашу и воду.
Резко не торможу - инструктор приучил всегда тормозить заранее и плавно, это у меня в привычку вошло.
При старте, если перегазовать - то пробуксовка есть, а вот если плавно трогаться - то все отлично, выгребает хорошо.

Дворники замерил - 55 и 40 см. Скорее всего буду менять, ибо эти мне совсем не нравятся. Омывачку использую концентраты liqui moly, прыснуть омывателем - становится чисто, но когда едешь в дождь или в слякоть - не будешь же лить омывачку каждые 5 минут?

Кстати, делал антидождь - отлично помогает, но на лобовом держится недолго. Зато на боковых и заднем после 60км/ч ни воды ни разводов не остается, хотя после нанесения уже месяца полтора прошло.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 16-січня-2017 23:14 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
Сегодня заменил дворники на гибридные oximo - первые впечатления естественно хорошие, как они себя покажут со временем - напишу. Промучался с их установкой аж 15 минут - на упаковке не было инструкции. Из-за спойлера занимают немного больше места, чем родные, что несколько непривычно.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 16-січня-2017 23:53 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Супер якщо подобаються нові двірники. Фото було б добре побачити.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-лютого-2017 21:24 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
Пробег уже 6700. Машина ездит отлично, жаловаться не на что.
Как писал ранее - пришлось заменить дворники, фото новых прилагается.
Приєднання файлів:
dv1.jpg
Приєднання файлів:
dv2.jpg


Теперь о ГБО. Напишу здесь кратко суть вопроса, тк дискуссия началась в другом БЖ. По документам баллон ГБО у меня 42л, по факту влазит в него 39-41л. Проблема в том, что должно влазить 85%, чтобы газу было куда расширятся. Те либо у меня стоит баллон больше чем 42л, либо не отрегулирован поплавок, и он позволяет залить слишком много газа. Узнаю что с ним на самом деле завтра, когда буду на СТО АИСа, отпишусь что и как.
А еще упал расход газа до 9л/100км - связанно это скорее с падением температуры, чем с успешной обкаткой, но буду надеяться что к 11л на 100км я не вернусь)
Приєднання файлів:
gbo.jpg


И теперь о главном: завтра еду в АИС, буду ставить: бортовой компьютер(БК) mekede, камеру в задний бампер, динамики в задние двери, и освещение на задние стойки.
Магнитолку на БК меняли многие, тут говорить не о чем - 7ми дюймовый экран примитивной магнитоллы как бы намекает что она тут чисто в роли заглушки. А БК имеет уйму плюсов - навигатор, блютус, поддержка камеры, да и на нем винда стоит, можно даже фильмы смотреть - в игры играть при большом желании))
Камеру покупал у нас - GAZER cc125, вместе со штатным креплением, как раз под размер отверствия над задними номерами.
Динамики - Alpine sxe-17c2 - потому что синие. Никому видно не будет, но мою душу будет греть факт что они под цвет машины.
Ну и на задние стойки хочу кинуть светодиодную ленту - девушке с ребенком сложно в темноте что либо делать, а светить им фонариком - такое себе решение. Что получится из этой идеи - я не знаю, но надеюсь электрик все сделает качественно и красиво.

Как только будет время и возможность - сделаю отчет о том, что из этого всего получилось)


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 06-лютого-2017 13:16 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Щодо мекеде - стоїть вінда WinCE 6 чи то 5. Вона старувата, але для машини саме то. Включається моментально. Фільми дивишся безпроблем окрім звукового кодеку AAC3 чи то іншого. Це мінус, я це в себе в бж описував. Ігри можна грати тільки які йдуть під ту вінду. Щодо навігації - просто прекрасно. Супутники лапає майже моментально в порівнянні з девайсами на андроїді. Водить точно, сигнал в мене ще ніколи не пропадав. Поставив карти навітел й радуюсь. Пробував ще ті що в таксистів, забув назву правда, все ніби впорядку по місту, але між містами взагалі нето, а мені найбільше треба карти щоб їздити між містами, або ж у великих містах.
А так взагалом - вітаю! Я думаю дуже швидко заціните те що екран кольоровий, і те що можна по блутузу спілкуватись, й взагалі непотрібно телефон в руках тримати. Багато хто відмічає що чутно мене трошки погано по телефону, ну але головні речі сказати я таки можу й мене чують а телефон стоїть на зарядці. Музику по блутузу також слухати можна - це також радує, бо не завжди я ношу з собою флешку або ж не завжди оновляю музику. А блутуз працює добре як з айфоном, так з андроїдом так й з віндовс фоном.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-лютого-2017 23:34 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
Итак, на прошлой неделе нам исполнилось 7000км) Машина радует, бравенько возит меня, и не подводит ничем.
Приєднання файлів:
7k.jpg


Полторы недели назад был в АИСе, ставил допы, о которых писал ранее. Итак, по-порядку.
О ГБО сказали что да - таки поплавок надо подогнуть, в баллон не должно влазить столько газа. Попросили на ТО1 напомнить, дабы газовщик все сделал. С другой стороны, разговаривал об это со знакомым - он всегда задувает баллон до полного, больше чем 85%, и ничего плохого пока не было. Но как по мне - безопасность прежде всего) Будем исправлять этот недочет на следующем ТО.
А расход газа действительно упал до 9л/100км, и это очень радует, после перехода на летнюю резину расход должен стать еще меньше.

БК мне поставили, радует обилием функций. Наконец то можно слушать музыку с телефона, и не париться закидыванием ее на флешку. Это та фича которой мне очень не хватало)
А вот с радио похуже - в диапазоне 105+fm появились помехи, по все видимости что-то из электроники работает на той же частоте и глушит. Но тк я радио не слушаю - то как по мне это допустимый минус.
Встроенный навителовский навигатор - круто что есть. Я даже запускал два раза. Минус в том что навигатор на таком железе долго грузится, и с заметной задержкой рендерит карту - смартфон справляется с этой функцией намного лучше. Ну и пробки тоже только на смартфоне. Так что - хорошо что есть, но особо он и не нужен.

А теперь о камере: учитывая высоко задранный зад машины, это просто спасение для меня - я перестал бояться наехать на что-то/кого-то когда сдаю назад, камера охватывает всю слепую зону зеркал. Плюс у камеры встроенная разлиновка делениями примерно на пол метра - как раз "красная" зона парктроника. Парковаться теперь - одно наслаждение.
А теперь минусы камеры: она полностью автоматическая. Ее нельзя просто взять и включить из меню БК. Включается она при включении двигателя на 10с, и при включении задней передачи - и на 10с после выключения задней передачи. И пока камера включена - выключается звук у БК - мера безопасности. Также камеру неплохо так заносит грязью - надо регулярно протирать.
Приєднання файлів:
cam.jpg
Приєднання файлів:
disp.jpg
Приєднання файлів:
dist.jpg


Ну и теперь об эксперименте - светодиодном освещении салона. Это то чем я остался очень доволен. Тут особо рассказывать нечего, надо показывать)
Ленту попросил кинуть на задние стойки, в два ряда - что б была хорошая яркость, и ночью на задних было все видно. На втором фото свет в гараже полностью выключен, включена только подсветка внутри салона. И для освещения мне сделали отдельный выключатель слева от руля, над мини-бардачком.
Приєднання файлів:
led.jpg
Приєднання файлів:
light.jpg


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 21-лютого-2017 08:43 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Зачем там два самореза - я не знаю, надо у электрика спросить...

Мн-да, с камерой тебе колхоз сделали.
А так с обновками.
Навител можно обновить или поменять на другую программу, может меньше тормозит будет.

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 21-лютого-2017 11:10 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Навітел загружається довго але сама карта в мене працює швидко. Єдине що колись були підторможування коли збиваєшся з маршруту - але це проблема логіки навітелу. В моїй же версії програмки навітел не тормозить при збиванні з маршруту.
Щодо пробок - то дійсно мінус для великого міста. Ну але по трасі зручно бо непотрібно телефон ставити на присоску, до того ж коли GPS щось говорить куда повертати звук автоматично стає слабшим й ти добре чуєш команди куди їхати.

Щодо камери - то не в камері встроєні полоски. - то їх домальовує сама магнітола. Але так заколхозити камеру на два саморіза це печалька.. Це таке АІС у Києві робить? Там є така камера що в наш розєм стає взагалі без яких саморізів а як на защолках чи щось таке. Просто мені камеру засверлили у бампер то її взагалі можна сказати що невидно. В мене камера не над номерами а засверлена у бампер якщо бачили. Щодо парковки погоджуюсь на всі 100 відсотків з камерою паркуватись сама насолода.
Щось незрозумів щодо включення/виключення камери? Там забиваєш задню передачу й камера працює виключив й виключається чи у вас не так? Щодо того що музика й звук відключається це налаштовується в настройках але мені так спокійніше коли немає звуків і я їду назад. Єдиним мінусом є те що коли говориш по телефону то співрозмовник буде чути що ти йому говориш коли їдеш назад а ти його ні. Але зато дзвінок не обривається а говориш собі потім далі.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-лютого-2017 22:49 
Трохи за кермом

Вік: 32
Повідомлення: 146
Звідки: Киев
Morpheus там и в камере встроенные неотключаемые полоски, и в самом БК еще одни(можно включить). Про автомат камеры - мне говорили что задержку можно выключить - но я решил оставить.

Было бы интересно найти, что еще кроме навитела можно установить аки навигатор. Может я когда-то до этого доберусь)

И у меня возник вопрос к более опытным водителям: сейчас немного потеплело, на летнюю резину пока еще рано переобуваться. А зимняя из-за высокой температуры совсем размякла и просела при нормальном давлении. Я думаю поднять давление с 2.4 до 2.5-2.7, чтоб покрышки снова приобрели нормальную форму. Но может быть есть еще какие решения?


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 22-лютого-2017 23:52 
Дід
Аватар користувача

Вік: 60
Повідомлення: 13879
Звідки: Киев
Я думаю поднять давление с 2.4 до 2.5-2.7

Главное, что б оно не превысило допустимое максимальное холодное давление покрышки (указано на борту покрышки), ИМХО, я б особо этим не парился, для зимки это нормальное явление
просела при нормальном давлении

_________________
Люди! Берегите друг друга, ведь мы у нас одни!
БЖ CK-1_1,5_Comf Утомленное Солнце FAQ форума Правила форума


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 23-лютого-2017 10:51 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Madden
что у вас за шины такие.. мне как в ноябре переобули, так я только на прошлой недел первый раз подкачивал, с 1,8 до 2,0


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 23-лютого-2017 11:13 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Також стараюсь тиск тримати 2.0. Літом більший зимою менший. Зимова резина завжди виглядає просівшою але тиск нормальний тримає. Якщо у вас гараж опалюється ну тоді так будуть спускати шини ізза сильних перепадів які є на дворі температури та що в гаражі сильно жарко. Якщо гараж неопалюваний - такого немає бути.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-лютого-2017 11:54 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Было бы интересно найти, что еще кроме навитела можно установить аки навигатор. Может я когда-то до этого доберусь)

Мне больше навитела нравится АвтоМапа, очень корректно работает, подсказки не такие навязчивые, но очень лаконичные и четкие.

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 23-лютого-2017 12:06 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Скоріш за все автомапи немає на WinCE. Але сумніваюсь що по POI автомапа буде кращою. В плані POI кращого за навітел по україні ще не бачив.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-лютого-2017 12:11 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
АвтоМапа и есть только под Вин... под Андроит только начинает появляться.

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 23-лютого-2017 17:37 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Юзав ще ту яку юзають таксісти - забув назву блін... По місту водить прекрасно й знайшло навтіь мою вулицю притому що ніодин навігатор її коректно не знаходить! Але вона у мене провисала та й карти були там тільки для кожного міста окремо. А я частіше користуюсь навігатором по трасі або ж в іншому місті. В нас місто занадто мале для навігатора.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-лютого-2017 18:11 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Morpheus
Ситигид смотрел. По городу интересно, но о светофоре предупреждает после его проезда. У меня не зависала. Но навигатором пользуясь тоже только в поездках. Поэтому и предпочитаю автомапу. У меня в магнитоле можно выбирать какую программу использовать - в экранном меню хоть 10 ставь. Описывал в БЖ, там и список, что стоит.
Я все таки рекомендую попробовать автомапа.

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 142 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія