вверх

Сьогодні: 16-квітня-2024 15:16

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 56  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 10-жовтня-2016 11:22 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
Что вот интересно, что если посмотреть на экранчик, то там есть пиктограмка "l/100 km". Сфоткаю в след раз.
Так что 2 варианта:

1) в украинских машинках нет нужного датчика.
2) никто до сих пор не нашел как активировать эту функцию.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 10-жовтня-2016 12:24 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Tarek
да, на магнитоле в моделях 2014 года столько доп полей проставленно, и температура и часы и ще что-то...


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 10-жовтня-2016 12:58 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В нас навіть на екранчику тому де одометр є надпис l/100 km хз як це активувати. Може бути що з АКПП мозгами воно йде в Китаї.

Добавлено спустя 5 часов 27 минут 43 секунды:
Щойно погуглив паливний фільтр який встановили SAndre.
http://www.port3.ru/info/BOSCH/F5969

Фактично виходить що нам може підійти любий фільтр від Ланоса. А ланосів у нас як самі знаєте дуже багато.
Єдине головне купити якісний фільтр, та з заземленням, хоча від ланоса всі фільтри йдуть з заземленням. Колись памятаю давно собі на жигуль поставив фільтр від ланоса то незнав горя довгий час, бо звичайні жигульовські часто забивались і їх приходилось міняти.

Також зателефонував у магазинчик місцевий щодо фільтру салону під яріс, кажуть що звичайний 130 грн, а вугільний 220 грн, але це неоригінали, а якісь аналоги. Тому думаю таким чином зробити:
Зараз поставити неоригінал за 130 грн, а вже як з китаю приїдуть фільтри вугільні від яріса - то буду ними користуватись. Бо там оригінальні від тойоти, але тільки після повного заміру всіх параметрів, бо ще раз ризикувати нехочу.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 11-жовтня-2016 22:38 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт - замінив фільтр салону на фільтр від тойота яріс. Підійшов як рідний. Розміри ті ж самі.
Фільтр такий:
Приєднання файлів:
WP_20161011_001.jpg


Це Wix фільтр зроблений в польщі для Яріс можливо й на ауріс підходять.
Купив за 200 грн. Фільтр вуглецевий. Просто той що вони привезли за 130 грн, виявився нетаким по параметрах. Тому й цей купив. Старий фільтр салону був такий брудний що на вигляд схожий до вуглецевого :lol: .
Коли замінив фільтр - включив пічку й якийсь приємний легкий запах йшов з неї, можливо накручую собі, а можливо це все ж таки дія активованого вугілля й вона дає такий цікавий легкий маловідчутний але водночас приємний запах. Якщо хтось стикався з таким відпишіться чи це мене не глючить.
Взагалом я задоволений, тільки трошки повозився щоб на місце поставити бардачок. Але це вже -40 грн до вартості ТО :lol: .
Можна ще впринципі повітряний фільтр поміняти самому, але думаю що при заміні масла вартість буде та ж сама за роботи.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-жовтня-2016 00:20 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 29
Повідомлення: 208
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт - замінив фільтр салону на фільтр від тойота яріс. Підійшов як рідний. Розміри ті ж самі.
Фільтр такий:
Приєднання файлів:
WP_20161011_001.jpg


Це Wix фільтр зроблений в польщі для Яріс можливо й на ауріс підходять.
Купив за 200 грн. Фільтр вуглецевий. Просто той що вони привезли за 130 грн, виявився нетаким по параметрах. Тому й цей купив. Старий фільтр салону був такий брудний що на вигляд схожий до вуглецевого :lol: .
Коли замінив фільтр - включив пічку й якийсь приємний легкий запах йшов з неї, можливо накручую собі, а можливо це все ж таки дія активованого вугілля й вона дає такий цікавий легкий маловідчутний але водночас приємний запах. Якщо хтось стикався з таким відпишіться чи це мене не глючить.
Взагалом я задоволений, тільки трошки повозився щоб на місце поставити бардачок. Але це вже -40 грн до вартості ТО :lol: .
Можна ще впринципі повітряний фільтр поміняти самому, але думаю що при заміні масла вартість буде та ж сама за роботи.

Повітряний фільтр дуже просто міняти :-)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-жовтня-2016 01:46 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт - дуже цікавий момент був сьогодні. Їду я по дорозі на шиномонтаж. Зупиняюсь глушу двигун підхожу й питаюсь хто є в черзі. Далі вже коли настала моя черга. Завожу машинку і чую звук вентилятора пічки. Думаю всьо - настав кінець вентилятору пічки. Бо такий же момент у мене був у жигулю колись. Навіть звук схожий на те що щось мішає вентилятору крутитись - а де сам наш вентилятор я незнав. Так ось я зразу першою думкою подумав що мабуть це через поганий фільтр для яріса що я купив поганий аналог й може він десь там забився у системі чи щось таке ну різні взагалом думки :shock: . Думав вже навіть за гарантійне ТО притому що записався вже на ТО2 на станцію бош на завтра. І тут думаю ну попробую хоча б глянути шо там. Знімаю бардачок знімаю фільтр той що купив, і бачу що все з фільтром впорядку, запускаю знову пічку і знову гудить, поняв шо справа не у фільтрі. виключив пічку, запихаю руку в касету й трогаю вентилятор - кручу його по трошки а там якимось чином опинився чез з заправки вог, я ще колись давно заправлявся або ж то й не мій чек.. Дивно стало як так, або ж я при заміні фільтру салону таке допустив нечайно або ж інакше - але виплило ось тільки сьогодні й це притому що я за весь день наїздив 60 км а воно десь на 55 км аж вилізло - дуже дивна річ звідки воно взялось. Взагалом все пройшло з пічкою порядок.
Також розповідав я що їхав на заміну коліс з літніх на зимові взяли з мене 140 грн за перекидання 4 коліс з балансуванням та 80 грн за прокатку двох дисків щоб вони були рівні. Чомусь саме були два задні колеса помнуті досить сильно від наших доріг але тепер рівненькі. По відчуттях вроді машинка краще котиться. Хоча можливо це те що резина зимова покраща ніж наша рідна резина в авто. Ну й шумів явно поменше від неї.
Глянув у сервісну нашу сервісну й роздумую поки точно які роботи ще проводити по авто. Але з основними визначився й це буде так як і у всіх.
Щодо грошей які китаєць має повернути - ще узгоджуємо суму яка має бути надіслана нам.

Добавлено спустя 13 часов 23 секунды:
Всім привіт зробив ТО2 на бош сервісі. Вартість ТО 1000 грн це включно з фільтром паливним, але без наших фільтрів та без інших масел тобто сама робота вийшла 800 грн. Паливний фільтр 210 грн. Глянув на свічки в хорошому стані вони - не міняв, попросив регульнути зазори свічок до 0.75-0.8. Свічки в нас дуже легко міняються, 100 грн за заміну дорого буде - єдине що треба мати ключі. Ключ йде на 16 для них. Щодо резинок які є на котушках запалювання - вони якісно зроблені - тому думаю проблем небуде при подальних замінах свічок.
Також неміняв рідину гідропідсилювача - сказали вони що непотрібно та що з цьою все впорядку.
Взагалом машинка радує.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-жовтня-2016 15:31 
Трохи за кермом

Повідомлення: 100
Звідки: Маріуполь
На всякий случай скажу, что мне ставили масляный фильтр Knecht (Mahle) OC 614, аналог Mann W7030


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-жовтня-2016 17:05 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Але у вас фільтр масляний а не фільтруючий елемент вставка?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-жовтня-2016 19:43 
Біля керма

Вік: 42
Повідомлення: 79
Звідки: Днепр
На всякий случай скажу, что мне ставили масляный фильтр Knecht (Mahle) OC 614, аналог Mann W7030

Спасибо за информацию. Интересно, что на этих фильтрах диаметр резьбы 22мм, а мне на СТО Бош намеряли 20мм. Может так хорошо меряли.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 16-жовтня-2016 20:00 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Як й говорив додаю фото з ТО2:
Приєднання файлів:
WP_20161015_003.jpg

Приєднання файлів:
WP_20161015_004.jpg

Приєднання файлів:
WP_20161015_005.jpg

Приєднання файлів:
WP_20161015_006.jpg

Приєднання файлів:
WP_20161015_008.jpg

Приєднання файлів:
WP_20161015_009.jpg

Приєднання файлів:
WP_20161015_012.jpg

Приєднання файлів:
WP_20161015_013.jpg

Приєднання файлів:
WP_20161015_015.jpg

Приєднання файлів:
WP_20161015_017.jpg


Добавлено спустя 2 минуты 36 секунд:
Продовження фото та в кінці фото з вартістю всіх робіт які робилли на СТО Бош в м. Івано-Франківськ.
Цікаво хто що скаже за ціни які у вас думки по цьому?
Приєднання файлів:
WP_20161015_018.jpg
Приєднання файлів:
WP_20161015_019.jpg
Приєднання файлів:
WP_20161015_020.jpg
Приєднання файлів:
WP_20161015_021.jpg


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-жовтня-2016 15:50 
Трохи за кермом

Повідомлення: 100
Звідки: Маріуполь
Але у вас фільтр масляний а не фільтруючий елемент вставка?

Получается, так. Не может же быть два варианта (менять или вставку или фильтр)?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-жовтня-2016 23:17 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ну так або ж вставка або ж фільтр. В мене вставки - від чого підходять - хз. Але знайомі казали що схожі йдуть на дизельні двигуни fiat добло та bmw певні моделі але ще не утонював - це щодо вставок.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 31-жовтня-2016 22:57 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, машинка бігає - пробіг майже 20 тис км - без кількох км. Взагалом сідаєш за руль машинки й насолоджуєшся їздою. Думаю чи робити такий тип антикору як Rust stop чи ні. Хто що про таке думає?

Добавлено спустя 14 часов 39 минут 28 секунд:
Всім привіт - пробіг - 20005 км. Машинка радує, сьогодгні вперше за багато часу їздив по центру міста - пробки жестяк, чесно кажучи легше пішки ходити по такому малому місту як у мене.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-листопада-2016 16:41 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 29
Повідомлення: 208
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, машинка бігає - пробіг майже 20 тис км - без кількох км. Взагалом сідаєш за руль машинки й насолоджуєшся їздою. Думаю чи робити такий тип антикору як Rust stop чи ні. Хто що про таке думає?

Добавлено спустя 14 часов 39 минут 28 секунд:
Всім привіт - пробіг - 20005 км. Машинка радує, сьогодгні вперше за багато часу їздив по центру міста - пробки жестяк, чесно кажучи легше пішки ходити по такому малому місту як у мене.

Привіт) Також був у центрі) цілком підтримую щодо пробок, ще і припаркуватись немає місця! стояв десь 1,5 години на парковці біля цуму заплатив 6 грн! Взагалі містом роблять вже багато платних парковок! Щоб заїхати до ратуші 50 грн...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-листопада-2016 16:51 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Нє до ратуші до години часу - 10 грн, а 50 грн то якщо цілий день стоїш.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-листопада-2016 17:39 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 29
Повідомлення: 208
Звідки: Івано-Франківськ
Нє до ратуші до години часу - 10 грн, а 50 грн то якщо цілий день стоїш.

А, можливо)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-листопада-2016 02:42 
Катаюсь без інструктора

Вік: 31
Повідомлення: 188
Звідки: Харьков
Привет. Сломалось крепление для фиксации опоры капота. http://joxi.ru/RmzVgbZi3QQ0mO
Если будем делать заказ у китайца, то мне нужно будет такое крепление)


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 05-листопада-2016 08:10 
Біля керма

Вік: 42
Повідомлення: 79
Звідки: Днепр
Привет. Сломалось крепление для фиксации опоры капота. http://joxi.ru/RmzVgbZi3QQ0mO
Если будем делать заказ у китайца, то мне нужно будет такое крепление)

То что на этом фото не подходит. Заказывал в Китае точно такое же. После этого купил на АИС две штуки. Они не дорогие, получилось дешевле чем из Китая. Единственное, что АИС вез мне эти крепления больше 3-х месяцев. Буду в гараже - сфотографирую наше крепление и партномер.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 05-листопада-2016 10:53 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Це мабуть кріплення з 11 року?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-листопада-2016 11:01 
Катаюсь без інструктора

Вік: 31
Повідомлення: 188
Звідки: Харьков
То что на этом фото не подходит. Заказывал в Китае точно такое же. После этого купил на АИС две штуки. Они не дорогие, получилось дешевле чем из Китая. Единственное, что АИС вез мне эти крепления больше 3-х месяцев. Буду в гараже - сфотографирую наше крепление и партномер.

О как) Спасибо, что сказал)


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 06-листопада-2016 23:53 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, пісял довгих роздумів китаєць сказав що повертає нам якусь частину грошей по тому що непідійшло ну й на цьому наша співпраця завершується. Буду шукати когось іншого там на місці. Поки ось такі новини щодо цього. Коли гроші мені перешле - кожному вприват напишу для узгодження суми повернення.
А якщо так взяти суто по машинці - далі поки що катаю на шелл бензині на в павер. Машинка їде добре зранку заводиться прекрасно, їздить впевнено. Ніби ось й все.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-листопада-2016 15:06 
Біля керма

Вік: 42
Повідомлення: 79
Звідки: Днепр
Клипсы от нашей машины, которые продали на АИС. Они, скорее всего, тоже не совсем "родные", т.к. кронштейн в ней плотно не держится. Намотал немного черной изоленты, и так решил проблему выподания кронштейна из клипсы.
Приєднання файлів:
20161107_130544.jpg

Приєднання файлів:
20161107_130600.jpg

Для сравнения наша клипся с клипсой из Китая, как на фото vertraut:
Приєднання файлів:
20161107_130642.jpg


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 07-листопада-2016 15:33 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Міг би сфотографувати екран коли включена камера заднього виду? цікавий її кут огляду та можливо якість пеердавання картинки, бо своєю я задоволений але десь мабуть на 80 процентів, здається що є кращі камери з кращою картинкою.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-листопада-2016 12:45 
Біля керма

Вік: 42
Повідомлення: 79
Звідки: Днепр
Міг би сфотографувати екран коли включена камера заднього виду? цікавий її кут огляду та можливо якість пеердавання картинки, бо своєю я задоволений але десь мабуть на 80 процентів, здається що є кращі камери з кращою картинкою.

Зробив фото з RVC. Якіть відео в таку похмуру погоду не дуже, але достатня, щоб побачити що відбувається позаду. Що до кута обзору, то вистачає, але міг би бути більшим. Хоча як для камери за 3USD, то досить нормально знімає :)
https://1drv.ms/i/s!Ah6EOtbjbiA2gdJkDpKb4QlurzEIqg


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 09-листопада-2016 13:46 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Якість така ж як у мене на вигляд, тільки кут нахилу камери трошки інший як на мене.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 56  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія