вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 12:19

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 51 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 28-грудня-2012 11:23 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 46
Повідомлення: 714
Звідки: Луганск
короче убил я 20 мин своей жизни на чтиво этого прекрасного форума так и понял на последнем сообщении
что авто так и не сделали? и где обещанные фото после ремонта :hi: на сегодняшнюю дату конец 4 дня до 13-го года


спасибо, что тему обновил, теперь и мне интересно))

но добавлю другое:
у меня до СКашки был ВАЗ 21099...один шумахер мне в Ж въехал перед зеброй (классическая ситуация)...
я подождал денег от страховой и, после отмашки на выдачу, продал ударенную первому перекупу за столько, сколько предложил..
По итогу: до ДТП я продавал 1,5 месяца - не успел, после ДТП, я с нее взял на 5 штук больше, чем готов был отдать в течение тех 1,5 месяцев. При чем продал за 3 часа от момента подачи объявы, до получения денег....
Исходя из собственного опыта, советую Виктории:
1) получить бабос от страховой
2) прикинуть реальную стоимость оставшегося барахла и продать
3) купить новую машину

_________________
Зображення

БЖ


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 51 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія