вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 12:33

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Куратор теми: Anatoliy_dp



Створити нову тему Відповісти  [ 104 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 01-лютого-2016 23:56 
Біля керма
Аватар користувача

Вік: 36
Повідомлення: 53
Звідки: Днепропетровск
Приєднання файлів:
1 DSC_1405.JPG

Приєднання файлів:
2 DSC_1387.jpg

Итак снова сгорела лампа.
И ещё меня поцарапали на парковке. Задним бампером Мерседеса Vito. Обидно. Теперь надо думать как и где поскорее замазать царапину чтобы не начало ржаветь.
Приєднання файлів:
0.JPG

Видео:

Лампу я решил выбрать другую. NeoLux - китайская копия аналог Osram. Хотя изначально в авто стояли лампы Чисто Китайские Осрам. Но вообще они должны быть Германскими. Но я решил уйти от немцев к чистым китайцам. Лампы обошлись за 50грн за пару. (Мне достали по ценам закупочным). Так что я пока не буду решать проблему сгорания, а просто перейду на лампы подешевле. Тем более что светят они так же как Осрам, который был Якобы +60% к яркости, и с 200% жизненной силы. Посмотрим сколько проживут эти. Если положить их рядом то они неотличимы. А вот старая стоковая Китайская Осрам реально чуть короче. Хотя помоему это не важно.
Приєднання файлів:
3 P1312968.JPG

Приєднання файлів:
4 P1312972.JPG

Приєднання файлів:
5 P1312973.JPG

Я поменял обе лампы на новые, А осрам оставил на запас. Вот задолбался попадать этой шпилькой защелкой, так что самое главное при работе с фарами хорошо установить зеркальце,
Приєднання файлів:
9 P2012987.JPG

чтобы свет туда от фонарика попадал и подсвечивал ту самую шпильку, и смотреть туда надо, а то на ощупь сразу не получается, а она пальцы режет, и потом уже вообще невозможно будет её запихнуть. А отверткой никак. Надо было попробовать зацепить её гвоздем в колечко. Но может в другой раз. Там ладонь только боком влазит. На этот раз менял ничего не откручивая. Клемму не снимал. Даже штекер из фары не вытянул, забыл, но там всё изолировано, почти нереально что то коротнуть на корпус.
Приєднання файлів:
8 P1312974.JPG

Слева новая, справа ещё старая, на вид никакой разницы:
Приєднання файлів:
7 P2012985.JPG

Разве что чуть желтее... Но зато в 3 раза дешевле!


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
Зображення
Мой БЖ


Востаннє редагувалось Anatoliy_dp в 02-лютого-2016 00:02, всього редагувалось 1 раз.
+видео


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-лютого-2016 11:59 
Дід
Аватар користувача

Вік: 60
Повідомлення: 13879
Звідки: Киев
А вот старая стоковая Китайская Осрам реально чуть короче. Хотя помоему это не важно.

Это не лампа короче, а размеры колбы разные. В лампе регламентируется координата от посадочного фланца и размер спирали

_________________
Люди! Берегите друг друга, ведь мы у нас одни!
БЖ CK-1_1,5_Comf Утомленное Солнце FAQ форума Правила форума


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 26-квітня-2016 18:07 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Привіт, трохи не по темі, але наскільки чітко показується залишок у баку? Бо бачу що у вас електронне табло з залишком бензину.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-лютого-2017 03:55 
Біля керма
Аватар користувача

Вік: 36
Повідомлення: 53
Звідки: Днепропетровск
наскільки чітко показується залишок у баку

Вiдповiдаю трохи не вчасно, але все ж, Наскiльки я пiдрахував - 1 подiлка - це десь 3,5 лiтри. И кожного разу як заправляюся я запам'ятовую момент коли вiдбувается зменшення на 1 (будь яку) подiлку, Обнуляю один з двох Одометрiв, а потiм через деякий час заправляюсь, записуючи скiльки бензину я влив, i потiм знiмаю показання одометру в момент зменшення рiвня в баку до тiэii ж самоii подiлки. И показники завжди чiтко спiвпадають. Тобто Приблизно правильно показуэ датчик залишку пального, але ж до пустого баку я йдосi не разу не допускав. Тому не знаю як чiтко, але мене влаштовуэ, досi ще нi разу не пiдводили мене цi показники.
Зараз витрата пального десь 9.5л/100км. Все тому що в мiстi увесь час пробки, та i поiiздки короткi в мене. А лiтом буде 7,5 пиблизно.
Показники залишку сильно вiдрiзняються в залежностi вiд нахилу автомобiлю вперед чи назад. Якщо жопа вище на горi, то показуэ бiльше нiж там насправдi...

_________________
Зображення
Мой БЖ


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 104 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія