вверх

Сьогодні: 18-квітня-2024 09:15

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 45 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 11-вересня-2016 16:31 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
у нас так само.Нас разводят конкретно А счетчику одинаково,что считать газ или воздух

И добавить нечего... :az: :Brat:

Лан, прорвемся... :cool:

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 11-вересня-2016 16:34 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 51
Повідомлення: 617
Звідки: Черниговская область
Kolobok, думаю,що ти не правильно зрозумів мій пост. Тиск впливає на розхід газу: більше тиск - більше розхід на лічильнику, менше тиск - менше розхід. Це в одиницю часу. Якщо менше тиск,то потрібно більше часу,щоб отримати потрібну кількість калорій. Ферштейн?
Можливо чи ні підмішувати повітря до газу - я не знаю і сперечатися не буду. Колір горіння залежить від співвідношення кількості газу і кисню. Якщо співвідношення виходить за норму(а газ змішується з повітрям в конфорці плити), то і колір горіння буде відрізнятися.


Может давление влияет, также как и расход газа, который мы регулируем ручкой на плите , если давление в магистрали выше, значит и ручку на меньший угол открывать надо .... я правильно думаю, так что давление в магистрали думаю не особо влияет на расход... Хотя надо почитать....

_________________
MonitoringObmennikov - выгодные курсы электронных валют
Жить хорошо, а хорошо жить еще лучше!!!
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 11-вересня-2016 16:42 
Автомеханік
Аватар користувача

Повідомлення: 3797
Звідки: Украина
Еще один аргумент против - в больших домах, часто сдаются квартиры. Там где прописан один человек могут жить 3. Ну а платить за квартирантов нам!

_________________
Всё что написано выше, является моим мнением, которое я никому не навязываю
Geely СК=>Geely МК=>Peugeot 308sw-Renault Megane Grandtour II


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 11-вересня-2016 16:45 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
так что давление в магистрали думаю не особо влияет на расход

Впливає напряму. Залежить від діаметру і тиску. Це головне. Є ще вплив температури, числа Рейнольдса та іншої лабуди.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 11-вересня-2016 16:46 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Kolobok, думаю,що ти не правильно зрозумів мій пост. Тиск впливає на розхід газу: більше тиск - більше розхід на лічильнику, менше тиск - менше розхід. Це в одиницю часу. Якщо менше тиск,то потрібно більше часу,щоб отримати потрібну кількість калорій. Ферштейн?

Я немного инженер и Вас понял. но Вы ж и написали - что тогда счетчик будет считать или больше или меньше.
Можливо чи ні підмішувати повітря до газу - я не знаю і сперечатися не буду.

Можно - и даже всегда подмешивали. Чистый газ не имеет цвета и запаха, для его обнаружения всегда добавляли инертные газы/ароматизаторы. У нас сейчас добавляют такое количество... Ну в общем я уже писал выше.
Была статья на местном сайте, но с ходу не нашел... Так что поверь на слово, так оно и есть, обманывать Вас у меня нет и резона.

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 11-вересня-2016 16:47 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Еще один аргумент против - в больших домах, часто сдаются квартиры. Там где прописан один человек могут жить 3. Ну а платить за квартирантов нам!

Сто відсоткове підтвердження того, що вони (ті падлюки,що повітря в газ підмішують :) ) це ми. Розтлумачувати треба?

Додано спустя 1 минуту 53 секунды:
Я немного инженер и Вас понял. но Вы ж и написали - что тогда счетчик будет считать или больше или меньше.

Менше тиск - менше газу, в одиницю часу, пройде через лічільник,тобто менше калорій. Так ферштейн?

Додано спустя 5 минут 2 секунды:
Можно - и даже всегда подмешивали. Чистый газ не имеет цвета и запаха, для его обнаружения всегда добавляли инертные газы/ароматизаторы. У нас сейчас добавляют такое количество... Ну в общем я уже писал выше.

Про від душку я чудово знаю. Ключове - інертний газ. А от повітря з газом - це вже взривонебезпечна суміш. У нас газовики самогубці,щоб таке прокачувати?
Чув ще таке. Мовляв на фланці труби відпускають гайки і воно як ежекторний насос закачує повітря. Гарний анек. А люди вірять.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 11-вересня-2016 17:04 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
ферштейн?

Андустенд.

Цвет горения газа из комфорки:
Зображення

И зажигалка на том же фоне через 1 минуту:
Зображення


ЗЫ. комфорка под чайником горит.

Андустенд... :smoke:

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Востаннє редагувалось Kolobok в 11-вересня-2016 17:07, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 11-вересня-2016 20:45 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Не знаю с однокласников видео прокатит нет, но о газе...

https://ok.ru/video/19382473053?fromTime=4



и с ютюба:

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Востаннє редагувалось Kolobok в 11-вересня-2016 21:03, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 11-вересня-2016 20:55 
Автомеханік
Аватар користувача

Повідомлення: 3797
Звідки: Украина
Розтлумачувати треба?

Я розумію, що ти проти індивідуальних лічільників? Чи ти про те що у нас сусід судіда ....

_________________
Всё что написано выше, является моим мнением, которое я никому не навязываю
Geely СК=>Geely МК=>Peugeot 308sw-Renault Megane Grandtour II


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-вересня-2016 08:04 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Не знаю с однокласников видео прокатит нет, но о газе...
фапаєш на клоунів-популістів?

Додано спустя 17 минут 5 секунд:
Я розумію, що ти проти індивідуальних лічільників? Чи ти про те що у нас сусід судіда ....

Я зовсім не проти інд. лічильників,навпаки двома руками за. Але і не бачу нічого зрадливого в тому, що буде облік і не буде можливостей списувати повітря і заробляти на цьому кошти,бо це крадіжка. Звісно що було б чудово,якби постачальник ставив лічильники в кожну квартиру,та щей за свій рахунок. І якщо це передбачено законом, то хто забороняє йти в суд? От тільки не треба про продажність, бо як я зрозумів тут скоріше потрібно мову вести за банальну лінь. Чому тут не визиває такої бурхливої реакції те,що теплові лічильники не ставлять в кожну квартиру? А там теж є поле де можна розгулятися: хтось нарощує батареї в двічі, хтось на балкон виводить,а хтось користується стоком,а платять всі однаково.Несправедливо?

І що до тлумачення.Так, я про те що у нас сусід сусіда і так практично всюди.Це РАК! От ти написав про здати квартиру і там якісь проблеми. Але жти не написав,що той хто здає і той хто винаймає ЗОБОВ'ЯЗАНІ укласти і зареєструвати договір і тоді ніяких проблем - платиться по факту. Але ж ні - у нас винуватий ось той (горгаз,горсвітло,ахметов, порох,...) тільки не я.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 12-вересня-2016 16:56 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 51
Повідомлення: 617
Звідки: Черниговская область
І якщо це передбачено законом, то хто забороняє йти в суд? От тільки не треба про продажність, бо як я зрозумів тут скоріше потрібно мову вести за банальну лінь. Чому тут не визиває такої бурхливої реакції те,що теплові лічильники не ставлять в кожну квартиру? А там теж є поле де можна розгулятися: хтось нарощує батареї в двічі, хтось на балкон виводить,а хтось користується стоком,а платять всі однаково.Несправедливо?


Про суд, выше я написал, что отправил письмо на адрес своего ОблГаза, мне для суда нужен их официальный ответ, что они отказываются ставить счетчик в квартиру по моему адресу.....

_________________
MonitoringObmennikov - выгодные курсы электронных валют
Жить хорошо, а хорошо жить еще лучше!!!
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 12-вересня-2016 18:57 
Автомеханік
Аватар користувача

Повідомлення: 3797
Звідки: Украина
І що до тлумачення.Так, я про те що у нас сусід сусіда і так практично всюди.Це РАК! От ти написав про здати квартиру і там якісь проблеми. Але жти не написав,що той хто здає і той хто винаймає ЗОБОВ'ЯЗАНІ укласти і зареєструвати договір і тоді ніяких проблем - платиться по факту. Але ж ні - у нас винуватий ось той (горгаз,горсвітло,ахметов, порох,...) тільки не я.

Я ніколи не говорив, про те що винен порох чи щось таке, я якраз про сусідів і писав завжди!
Якщо буду здавати житло все зроблю по закону, але я дуже невпевнений в сусудах! Ось і все, що я хотів сказати!

_________________
Всё что написано выше, является моим мнением, которое я никому не навязываю
Geely СК=>Geely МК=>Peugeot 308sw-Renault Megane Grandtour II


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-вересня-2016 19:05 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Я не особисто про тебе, а про картинку в цілому. Така у нас більшість. Маю надію,що активна правильна меншість переламає цю більш пасивну більшість. Просто потрібен час,щоб вивітрити совок і його наслідки з голови.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 12-вересня-2016 20:10 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 67
Повідомлення: 316
Звідки: Червоноград
А от повітря з газом

Повітря не добавляють,добавляють АЗОТ.
Якщо газ нормальний ,то кінчики полумя будуть голубоваті.
Якщо малий тиск,помумя буде коптити.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 12-вересня-2016 20:21 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Азот - це цікаво. А де і як само добавляють? Бо у мене ось зранку синім горіло, а до вечора по-жовтіло. А зараз знову синє. Балуються хлопці :)
Цікаво скільки коштує м3 азоту?

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 12-вересня-2016 20:34 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
Цікаво скільки коштує м3 азоту?
На 22% дороже аналогичного объема воздуха
:o

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 12-вересня-2016 20:44 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Смішно,ога.
А скільки продається азоту в м3?

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 13-вересня-2016 14:11 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 67
Повідомлення: 316
Звідки: Червоноград
Азот не виробляють, його збагачують з повітря, де його 80%. Вірніше він є відходом збагаченння кисню.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 13-вересня-2016 18:19 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Це так суттєво змінює моє питання і зменшує собівартість до 0?
І всеж який об'єм продажу азоту і в який спосіб його підмішують?

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 13-вересня-2016 19:20 
Учень
Аватар користувача

Повідомлення: 47
Звідки: г. Николаев
"досіть скігліті" (с) :lol: :lol: :lol:
народ, вы че до сих пор живя в многоквартирных домах не удосужились поднять свою жепу создать ОСББ? У нас законодательство позволяет жителям собраться, создать статут и взять все в свои руки? Неужели вы до сих пор живете в обплеванных подъездах, засранных дворах с неубраным мусором и все еще ждете мастера лифтов их ЖЕКа починить вам снова сломавшийся лифт? Неужели у вас нет чувства собственного достоинства? Неужели вы считаете, что за те деньги, которые вы платите за эти "сервисы" вы получаете соответствующий уровень услуг?
Квартира, где живут мои родители находится в обычном доме как у всех. Нам надоело это все безобразие. Люди собрались, проголосовали руками на улице под протокол выбрали правление. Мой отец, например, занимался статутом и решал вопросы в администрации. Другие люди отвечали за контракты и договора по услугам, третьи отвечали за сбор финансов и бухгалтерию, все прозрачно. У нас в доме стоят общие и индивидуальные счетчики на воду, почти у всех счетчики на газ, про електрику молчу. Все знают за что платят, все видят что лампочки в чистых подъездах горят и улицу нашу подметают. Знают кто недоплатил и кто что недовыполнил. Планируют поставить шлагбаум и камеры во дворе для безопасности. Поменяли асфальт возле фундамента дома, Меняли дорожное покрытие на нашем участкедороги уже 2 раза за 5 лет!!!
Пеняйте только на себя и на свою немочность. Можно и поскакать! Может вам дядя со стороны что-то сделает! Україна це Європа!
:o

Это исключение из правил... В каждом много и не много квартирном доме найдутся злостные не плательщики из-за которых по отключают коммунальные услуги всему ОСББ, если не будет погашена задолжность, а кто захочет за них платить?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 45 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія